شروع طرح ارزیابی ریسک محلات تهران

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از شروع طرح ارزیابی ریسک محلات تهران به منطور تدوین سند مدیریت کاهش خطرپذیری بلایا در محلات تهران خبرداد.

شروع طرح ارزیابی ریسک محلات تهران

احمد صادقی در گفت وگو با مجله تصویر و سرگرمی اضافه کرد: طرح ارزیابی نسبی ریسک محلات تهران به منظور تدوین سند کاهش خطرپذیری حوادث و سوانح در سطح تمامی محله های پایتخت شروع گردیده است یا به زودی شروع خواهد شد.

وی با بیان اینکه این طرح در سطح محلات و نواحی منطقه 9 به سرانجام رسید، گفت: در 15 منطقه دیگر نیز مقدمات اجرای این طرح طی گردیده و دیگر مناطق نیز به زودی آن را اجرا خواهند کرد.

صادقی با بیان اینکه در این طرح براساس شاخصهای مرتبط با آسیب پذیری و شناسایی مخاطرات محتمل هر محله فهرست مخاطرات تهیه خواهد شد، گفت: بر اساس این داده ها سند کاهش خطرپذیری محلات تهران در برابر حوادث و سوانح محتمل تدوین خواهد شد.

به گفته رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرتهران سند کاهش خطرپذیری محلات تهران در برابر حوادث و سوانح محتمل پس از تدوین در اختیار مناطق 22 گانه قرار خواهد گرفت تا بر اساس این سند نسبت به تهیه برنامه و اجرای طرح های کاهش مخاطرات در هر محله اقدام گردد.

صادقی در سرانجام اظهارکرد: در تدوین این سند علاوه بر سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، شهرداران و روسای ادارات نواحی، دبیران شورایاری و مدیران محلات، مربیان خانههای دوام و ایمنی، رؤسا و نمایندگان ادارات تخصصی سطح منطقه، مدیران سازمان های مردم نهاد و ... مشارکت دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 109

به "شروع طرح ارزیابی ریسک محلات تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع طرح ارزیابی ریسک محلات تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید