فرهنگ و هنر

زخم کاری رکورد آقازاده را شکست!

زخم کاری در یک روز توانست بیش از 13 میلیون بازدید را ثبت کند و به عدد 13 میلیون و 104 هزار و 332 رسیده است. این رکورد پیش از این در اختیار سریال آقازاده بوده است.

20 تیر 1400

سینما کافه و رستوران نیست

تهران (پانا) - سجاد نوروزی مدیر سینما آزادی معتقد است نباید برای سالن های سینما مانند کافه ها تصمیم گیری کرد چون جنس مخاطب این دو متفاوت است. نمی توان به مخاطب هنری سینما بگوییم امروز سینما باز است، بیایید قهوه و چایتان را بخورید و بروید.

2 تیر 1400

فرمانی: به باشگاهم گفته بودم بدون پوشش بازی نمی کنم، زنان با ورزش کردن مدیریت بهتری در زندگی دارند

بازیکن تیم فوتبال کشورمان گفت: خانم هایی که در جامعه حضور دارند مدیریت بهتری در زندگی شان دارند و بهتر زندگی را اداره می کنند.

20 خرداد 1400

معبد ارکتیون؛ از معابد قدیمی یونان باستان در آتن، عکس

معبد ارکتیون (Erechtheion)، یکی از معابد قدیمی یونان باستان است که آن را بین سال های 421 و 406 قبل از مسیح در منطقه آکروپولیس ساخته اند. در واقع تأسیس این معبد به عصر طلایی آتن برمی گردد و با این هدف بنا شد تا هم از مجسمه چوبی الهه یونان، یعنی آتنا نگهداری کند و هم...

13 خرداد 1400

افشاگری خانه شیشه ای از پشت پرده زندگی سلبریتی ها

فیلم سینمایی خانه شیشه ای به کارگردانی امیر پورکیان پروانه ساخت گرفت.

7 خرداد 1400

چهره پرداز فیلم محمد (ص) مجید مجیدی درگذشت

جیانتو د روسی یکی از استادان چهره پردازی که طراحی چهره فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) به کارگردانی مجید مجیدی را نیز انجام داده بود، درگذشت.

3 خرداد 1400

داریوش ارجمند: یاور هیچ شباهتی به حشمت فردوس ندارد

برنا/ پس از پخش چند قسمت ابتدایی سریال یاور بسیاری بر این عقیده اند که کاراکتر یاور در این سریال با بازی داریوش ارجمند شباهت زیادی به کاراکتر حشمت فردوس در سریال ستایش دارد که داریوش ارجمند تأکید دارد هیچ شباهتی بین این دو کاراکتر وجود ندارد.

26 اردیبهشت 1400

محدودیت تق و لق

دیوار و کرکره پایین کشیده شده، یکی در میان، کنار هم، تصویر جدید خیابان های اصلی در هفته دوم اعمال محدودیت های جدید در پایتخت است. شنبه گذشته ستاد ملی مبارزه با کرونا محدودیت های کرونایی را در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد اعمال کرد.

22 اردیبهشت 1400

همایش تجاری بازرگانان البرز و استونی برگزار گشت

همایش تجاری بازرگانان البرز با بازرگانان استونی به همت اتاق کرج و با حضور 25 شرکت استونیایی و 15 شرکت ایرانی برگزار شد. در این همایش تجاری، اعضای اتاق های البرز و استونی در زمینه های صنایع پلاستیک، شمش آلومینیوم و صنایع دارویی به بررسی راه های توسعه همکاری...

15 اردیبهشت 1400

درمان افسردگی؛ روش های خانگی و تغییر سبک زندگی

با اینکه افسردگی به عنوان یک اختلال روانی شناخته می گردد اما تأثیرات منفی آن روی جنبه های دیگر سلامتی، موضوعی علمی و ثابت شده است. اگر افسردگی با روشی صحیح مدیریت نگردد، ریشه های این اختلال گسترش می یابند و افکار، احساسات و رفتار فرد را تحت تأثیر قرار...

14 اردیبهشت 1400

رکوردداران سفر و تخلف های نوروزی

اسماعیل برات با این پیش درآمد که عوامل دیگری به غیر از سفر با تعریف هوشمند و ایمن، علت شرایط حال حاضر کشور است، گفت: در طول تعطیلات نوروزی هیچ گزارشی از مسافران و حتی وزارت بهداشت مبنی بر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در تاسیسات گردشگری دریافت نکرده ایم.

11 اردیبهشت 1400

(ویدئو) هجوم موش ها به نیو ساوت ویلز

مناطق شهری و روستایی زیادی در ایالت نیو ساوت ویلز استرالیا، چند هفته است که با آفت موش دست و پنجه نرم می نمایند.

11 اردیبهشت 1400

کانن EOS R5c با سیستم خنک کننده سال 2021 عرضه خواهد شد

به نظر می رسد که کانن میخواهد به زودی از دوربین کانن EOS R5c رونمایی کند. برای اطلاع باید بگوییم که این دوربین جدید در واقع نسخه سینمایی دوربین کانن EOS R5 است که اکنون این شرکت عرضه می نماید. از جمله مشخصات فنی این دوربین می توان به سیستم خنک کننده فعال برای...

27 فروردین 1400

فیلم هایی سینمایی آخر هفته تلویزیون اعلام شد خبرنگاران

همراه، اسپهبد خورشید، صلح شکن، موزه و حکم مادری پنج فیلم جدیدی هستند که به همراه فیلم های دیگری، آخر این هفته از شبکه های سیما پخش می شوند.

21 فروردین 1400

سرگردانی مسافران در دماوند و فیروزکوه

با نارنجی شدن دماوند و فیروزکوه، مسافران غیربومی 72 ساعت مهلت دارند این شهرستان ها را تخلیه کنند تا جریمه نشوند. از طرفی دماوند و فیروزکوه در راستا مسافران مازندران قرار دارند که با توجه به نبود جاده کمربندی، تردد آن ها با چالش روبرو شده است.

19 فروردین 1400

چرا یکی از القاب حضرت عباس(ع) باب الحوائج است؟ خبرنگاران

کارشناس تاریخ اسلام گفت: شخصیت حضرت عباس(ع) مجموعه ای از تمام فضیلت ها را در برمی گیرد. از نظر علم، عمل، اخلاق و ایمان آن حضرت شخصیت برجسته ای بودند.

15 فروردین 1400

مراحل واکسیناسیون کرونا در چین

تمام مراحل تزریق واکسن کرونا در مجموع ظرف یک ساعت در پکن پایتخت چین انجام می گردد.

9 فروردین 1400

تلویزیون چه فیلم هایی پخش می کند؟

همراه، اسپهبد خورشید، صلح شکن، موزه و حکم مادری پنج فیلم جدیدی هستند که به همراه فیلم های دیگری، آخر این هفته از شبکه های سیما پخش می شوند.

8 فروردین 1400

خبرنگاران پنج گنج گنجوی

تهران- خبرنگاران- در تاریخ ادبیات فارسی مثنوی های کمتر شاعری است که مانند نظامی تقلید شده باشد. نظامی با سرایشِ خمسۀ خویش به چنان توفیقی دست یافت که بسیاری از شاعران بزرگ و کوچکِ پس از خود را نیز به اشتیاق آورد یا به طمع افکند تا با تقلید از آثار او نام...

7 فروردین 1400

با کشف اموال مسروقه، کارگاه تولیدی جانی دوباره گرفت

سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی از دستگیری سارق کارگاه تولیدی و کشف 800 میلیون تومان از اموال مسروقه خبر داد.

30 اسفند 1399
تعداد: (257)