فرهنگ و هنر

فیلم هایی سینمایی آخر هفته تلویزیون اعلام شد خبرنگاران

همراه، اسپهبد خورشید، صلح شکن، موزه و حکم مادری پنج فیلم جدیدی هستند که به همراه فیلم های دیگری، آخر این هفته از شبکه های سیما پخش می شوند.

21 فروردین 1400

سرگردانی مسافران در دماوند و فیروزکوه

با نارنجی شدن دماوند و فیروزکوه، مسافران غیربومی 72 ساعت مهلت دارند این شهرستان ها را تخلیه کنند تا جریمه نشوند. از طرفی دماوند و فیروزکوه در راستا مسافران مازندران قرار دارند که با توجه به نبود جاده کمربندی، تردد آن ها با چالش روبرو شده است.

19 فروردین 1400

چرا یکی از القاب حضرت عباس(ع) باب الحوائج است؟ خبرنگاران

کارشناس تاریخ اسلام گفت: شخصیت حضرت عباس(ع) مجموعه ای از تمام فضیلت ها را در برمی گیرد. از نظر علم، عمل، اخلاق و ایمان آن حضرت شخصیت برجسته ای بودند.

15 فروردین 1400

مراحل واکسیناسیون کرونا در چین

تمام مراحل تزریق واکسن کرونا در مجموع ظرف یک ساعت در پکن پایتخت چین انجام می گردد.

9 فروردین 1400

تلویزیون چه فیلم هایی پخش می کند؟

همراه، اسپهبد خورشید، صلح شکن، موزه و حکم مادری پنج فیلم جدیدی هستند که به همراه فیلم های دیگری، آخر این هفته از شبکه های سیما پخش می شوند.

8 فروردین 1400

خبرنگاران پنج گنج گنجوی

تهران- خبرنگاران- در تاریخ ادبیات فارسی مثنوی های کمتر شاعری است که مانند نظامی تقلید شده باشد. نظامی با سرایشِ خمسۀ خویش به چنان توفیقی دست یافت که بسیاری از شاعران بزرگ و کوچکِ پس از خود را نیز به اشتیاق آورد یا به طمع افکند تا با تقلید از آثار او نام...

7 فروردین 1400

با کشف اموال مسروقه، کارگاه تولیدی جانی دوباره گرفت

سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی از دستگیری سارق کارگاه تولیدی و کشف 800 میلیون تومان از اموال مسروقه خبر داد.

30 اسفند 1399

سریال نوروزی شبکه پنج معرفی گردید

مجموعه تلویزیونی نوروز رنگی به نگارش و کارگردانی علی مسعودی و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان در نوروز 1400 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

28 اسفند 1399

خبرنگاران معاون شهردار تهران: این نهاد برنامه های مردم محور را دنبال می کند

تهران- خبرنگاران- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران گفت: شهرداری پایتخت برنامه های مردم محور را در بخش های مختلف با رویکرد بهره گیری از مشارکت و حضور آنان در دستور کار دارد و دنبال می کند.

19 اسفند 1399

خبرنگاران اکران همزمان 16 فیلم جشنواره فجر در زنجان

زنجان - خبرنگاران - سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از اکران 16 فیلم جشنواره فجر در این استان از 15 بهمن جاری اطلاع داد.

16 اسفند 1399

کتایون ریاحی روی ویلچر

کتایون ریاحی، بازیگر سینما و تلویزیون، با انتشار عکسی در اینستاگرام خود، از شکستن پایش خبر داد. او در این پست همچنین از پرسنل بیمارستانی که در آن بستری بود تشکر کرد.

15 اسفند 1399

واکنش عباس عبدی به توهین یک روحانی به رئیس جمهور

عباس عبدی روزنامه نگار و تحلیلگر در یادداشتی در روزنامه اعتماد نوشت: توهین زشت یک روحانی به رییس جمهور در برنامه زنده تلویزیونی، واکنش خیلی ها را برانگیخت. در حالی که به نظر می رسد ابعاد ماجرا بسیار عظیم تر از یک توهین است. سعی می کنم که به بخشی از این...

12 اسفند 1399

خبرنگاران واگذاری غرفه های رایگان به تشکل های استانی در نمایشگاه مجازی ایران

تهران - خبرنگاران- معاون اتاق ایران گفت: در نمایشگاه مجازی ایران برای اتاق های بازرگانی سراسر کشور، اتاق های مشترک بازرگانی و تشکل های مالی وابسته به این تشکل غرفه های رایگان وگذار می گردد.

11 اسفند 1399

حذف 40 درصد تبلیغات صداوسیما با دستور دولت

معاون سازمان صداسیما گفت: بودجه یک درصدی برای صداوسیما توسط دولت پذیرفته نشد و حتی 40 درصد تبلیغات بازرگانی که توسط بانک ها تامین می شد با دستور دولت حذف شد و بعد هم تبلیغات اپراتوها با دستور وزارت ارتباطات به صداوسیما داده نشد.

10 اسفند 1399

مسافر هست، پروتکل نیست

پس از مدت ها وقفه و رکود ناشی از شیوع ویروس کرونا، جزیره کیش حالا پذیرای مسافران و گردشگران زیادی از سراسر کشور است. میزبانی که البته با اضطراب و نگرانی توام شده است.

3 اسفند 1399

جهانپور: مخاطبان با رعایت توصیه ها در جشنواره شرکت نمایند

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: جشنواره سی و نهم با محدودیت ها و ارزیابی که از ریسک آن وجود دارد برگزار خواهد شد و از مردم استدعا داریم در این دوره جشنواره با رعایت اصول و توصیه نامه های بهداشتی شرکت نمایند.

30 بهمن 1399

تصاویری زیبا از طبیعت بکر کشور کوبا

جمله بالا کلام ماریوس جوایزا است که در کتاب خود به نام کوبای ندیده و نشناخته، برای اولین بار تصاویر هوایی کشور کوبا را همراه با توضیحات مربوطه در معرض نمایش عموم قرار داده است. گفتنی است وی از سال 2010 تا 2014 مشغول تهیه این عکس ها بوده است.

27 بهمن 1399

پروانه ساختمان جدید پلاسکو صادر شد

تهران (پانا) - صبح امروز با حضور رئیس بنیاد مستضعفان، معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران و جمعی از مدیران شهری، پروانه ساختمان پلاسکو صادر شد.

27 بهمن 1399

مروری بر رایج ترین مسائل خواب دانش آموزان

مطالعات دانشگاهی اجرا شده گویای آن است که از جمله رایج ترین مسائل خواب دانش آموزان، کابوس شبانه (15.7 درصد) و مقاومت در برابر بیداری (21.5 درصد) است.

24 بهمن 1399

خبرنگاران 110 فیلم متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر سی ونهم شدند

تهران- خبرنگاران- برای نخستین بار در تاریخ جشنواره فیلم فجر، فهرست فیلم های متقاضی شرکت در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد که نشان می دهد تا کنون 110 فیلم ثبت نام نموده اند.

22 بهمن 1399
تعداد: (244)