تکذیبیه کمیته انضباطی: رای پرسپولیس - سپاهان هنوز صادر نشده

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، رئیس کمیته انضباطی اعلام نموده که رای بازی پرسپولیس و سپاهان را هنوز اعلام ننموده است.

تکذیبیه کمیته انضباطی: رای پرسپولیس - سپاهان هنوز صادر نشده

رای پرسپولیس - سپاهان هنوز صادر نشده

باشگاه پرسپولیس به دلیل رعایت نکردن شرایط میزبانی و فروش بیش از ظرفیت بلیت، باید ظرف 48 ساعت آینده درباره این موضوع توضیحات خود را ارائه کند. این چیزی بود که به عنوان رای کمیته انضباطی درباره اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان برایمان خواندند اما رئیس کمیته انضباطی تاییدش ننموده است.

در واکنش به انتشار همین خبر بود که اسماعیل حسن زاده گفت: هنوز رای قطعی و نهایی بازی پرسپولیس و سپاهان اعلام نشده است. البته ما حرف منتقدان را که گفته اند کمیته انضباطی در صدور رای تعلل می نماید، شنیده ایم و به نظر مردم احترام می گذاریم. شکی نیست که بزرگترین معیار شیوه خوب یا بد بودن ما همین مردم هستند. اشکالی ندارد. نقدها را می پذیریم اما در خصوص اتفاقات اتفاق افتاده در بازی پرسپولیس و سپاهان هنوز رأی صادر ننموده ایم. فعلاً وقت رسیدگی را مشخص نموده ایم و سعی می کنیم تا خاتمه هفته رأی را هم اعلام کنیم.

با این حال رئیس کمیته انضباطی گفته که این کمیته به موضوع بلیت فروشی بی توجه نیست و اتفاقا از دعوت مسئولان سازمان لیگ و مسئولان بلیت فروشی این بازی به خاطر فروش بیش از حد بلیت و نحوه استقرار تماشاگران خبر داده است: برخی از مقامات مسئول را دعوت می کنیم چرا که نوع بلیت فروشی هم مورد توجه کمیته انضباطی است. در پرونده بازی پرسپولیس و سپاهان این موضوع را و چگونگی استقرار تماشاگران در صندلی را هم آنالیز خواهیم کرد.

البته که تمامی این مسائل باید مورد آنالیز قرار بگیرد اماد سوال این است که یعنی مدیران باشگاه پرسپولیس نمی دانند ظرفیت استادیوم آزادی چقدر است و باید چند تا بلیت فروشند؟ آنها البته در لیگ قهرمانان فصل پیش هم دو بار این اشتباه را در بازی نیمه نهایی با السد و همین طور در فینال مرتکب شدند اما انگار جریمه اش خیلی به باشگاه فشار نیارده که باز هم بیش از ظرفیت بلیت فروخته اند.

11 - 670

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 412

به "تکذیبیه کمیته انضباطی: رای پرسپولیس - سپاهان هنوز صادر نشده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیبیه کمیته انضباطی: رای پرسپولیس - سپاهان هنوز صادر نشده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید