ثبت رکوردی دیگر از یک ایرانی در گینس؛ چسباندن 88 قاشق روی بدن فقط با انرژی درونی!، عکس

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، یک مرد ایرانی با چسباندن و نگه داشتن 88 قاشق در نقاط مختلف بدن خود، بدون دخالت هیچ ماده چسبناکی، رکورد گینس را شکست.

ثبت رکوردی دیگر از یک ایرانی در گینس؛ چسباندن 88 قاشق روی بدن فقط با انرژی درونی!، عکس

الهه جعفرزاده: ابوالفضل صابر مختاری، مرد 51 ساله ایرانی، رکورد سابق خود را که با نگه داشتن همزمان 85 قاشق روی بدنش در سال 2021 به ثبت رسانده بود، شکست. او به سازمان رکوردهای جهانی گینس گفت که پس از یک عمر چسباندن اشیا به پوست خود، تصمیم گرفت رکورد نگه داشتن بیشترین تعداد قاشق روی بدنش را دنبال کند.

مختاری پس از اولین ثبت رکورد در ژانویه 2022 بیان کرد: وقتی بچه بودم به طور تصادفی متوجه این استعدادم شدم و پس از چندین سال تمرین و کوشش، توانستم استعداد خود را تقویت کنم و به جایگاه امروزم برسم.

استعداد این مرد فقط به حفظ قاشق روی پوست بدن محدود نمی گردد. به گفته خودش، هر شئ یا جسمی را می تواند به بدنش بچسباند؛ از جمله: پلاستیک، شیشه، میوه، سنگ، چوب و حتی یک انسان بالغ!

مختاری معتقد است راز توانایی منحصر به فردش این است که می تواند انرژی را از بدن خود به اجسام منتقل کند. مختاری در بیانیه رسمی خود در سال گذشته به گینس گفت: من می توانم انرژی درونی خودم را به اشیاء منتقل کنم تا زمانی که بتوانم آنها را لمس و احساس کنم. سعی می کنم تا حد امکان روی اشیاء تمرکز کنم که آنها را روی بدنم متعادل نگه دارم.

منابع: ndtv ، upi

47232

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 26 آذر 1402 بروزرسانی: 26 آذر 1402 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 16953

به "ثبت رکوردی دیگر از یک ایرانی در گینس؛ چسباندن 88 قاشق روی بدن فقط با انرژی درونی!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت رکوردی دیگر از یک ایرانی در گینس؛ چسباندن 88 قاشق روی بدن فقط با انرژی درونی!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید