راز خودکشی دختر و پسر جوان در هتل اسپیناس پالاس

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، ایلنا نوشت: دختر و پسر عاشق پیشه پس از سفر به تهران در طبقه ششم هتل اسپیناس پالاس تهران دست به خودکشی زدند. آن ها با شلیک گلوله به زندگی خود خاتمه دادند و پیش از مرگ با دست نوشته ای راز این اقدام تلخ خود را فاش کردند.

راز خودکشی دختر و پسر جوان در هتل اسپیناس پالاس

عصر دیروز سه شنبه 4 شهریور به ماموران پلیس خبر مرگ مشکوک در هتل اسپیناس پالاس تهران گزارش شد. بلافاصله ماموران پلیس موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با حضور در این هتل لوکس به تحقیق در این باره پرداختند.

ماموران در ابتدا با اجساد دختر و پسری جوان روبه رو شدند که با شلیک گلوله به سرشان جان باخته بودند. هنوز تعیین نبود که چه حادثه ای اتفاق افتاده تا اینکه در همان اتاق دست نوشته ای پیدا شد که نشان می داد این دختر و پسر خودشان به استقبال مرگ رفته اند. آن ها در این دست نوشته از عشق زیاد به یکدیگر گفته بودند و اینکه به خاطر این عشق دست به چنین اقدامی زده اند.

در تحقیقات تیم جنایی تعیین شد که دختر 26 ساله یک روز قبل یعنی روز دوشنبه از شهرستان به تهران آمده بود در یکی از اتاق های این هتل مستقر شد. در ادامه، روز بعد پسر 29 ساله به صورت پنهانی وارد اتاق شده و ابتدا با شلیک گلوله به دختر جوان او را کشته و بعد هم خودش را تسلیم مرگ نموده است.

در ادامه اجساد زن و مرد جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای کشف ابعاد پنهان این حادثه ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 5148

به "راز خودکشی دختر و پسر جوان در هتل اسپیناس پالاس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز خودکشی دختر و پسر جوان در هتل اسپیناس پالاس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید