صالحی امیری: در کنار قایقرانان هستیم، به آینده این رشته امیدوارم

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در دریاچه آزادی با رئیس فدراسیون قایقرانی دیدار کرد.

صالحی امیری: در کنار قایقرانان هستیم، به آینده این رشته امیدوارم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با حضور در دریاچه آزادی ضمن بازدید از فدراسیون قایقرانی و تمرین ملی پوشان با علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی دیدار و گفت وگو کرد.

رئیس کمیته ملی المپیک در دیدار با مسئولین فدراسیون حمایت کامل این کمیته را از برنامه های قایقرانی در راستا بازی های المپیک بیان کرد و قول های مساعدی در مورد پشتیبانی از قایقرانان داد.

در این دیدار علیرضا سهرابیان گزارشی از روند فعالیت های فدراسیون اعم از قهرمانی و مسئولیت های اجتماعی نظیر امدادرسانی در حوادث اخیر در سراسر کشور ارائه کرد. این دیدار با حضور علیرضا رحیمی مشاور رئیس، کیکاووس سعیدی خزانه دار کمیته ملی المپیک و رضا صابونچی سرپرست دبیری فدراسیون قایقرانی برگزار گردید.

صالحی امیری ضمن تبریک انتخاب علیرضا سهرابیان به عنوان مدیری از جنس قایقرانی در این فدراسیون، نیروی جوانی وی را نقطه مثبتی در راستای ایجاد تحرک بیشتر در این رشته دانست و گفت: حضور سهرابیان می تواند نقطه عطفی در جهت پیشرفت قایقرانی در این فدراسیون باشد.

رئیس کمیته ملی المپیک با اعلام حمایت از برنامه های فدراسیون گفت: مسائل قایقرانان مسائل ما نیز هست و ما در کنارتان هستیم. بارها گفته ام که ورزش ما احتیاج به جوانگرایی دارد و با توجه به اینکه مدیری جوان راهنمایی فدراسیون قایقرانی را بر عهده گرفته به آینده این رشته بسیار امیدوارم.

صالحی امیری خطاب به مسئولان قایقرانی گفت: از این نیروی جوانی بهره ببرید و با توجه به حمایت کمیته ملی المپیک کوشش خود را برای عملی کردن برنامه هایتان به کار بگیرید.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 416

به "صالحی امیری: در کنار قایقرانان هستیم، به آینده این رشته امیدوارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: در کنار قایقرانان هستیم، به آینده این رشته امیدوارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید