محدودیت های هواوی تمام می گردد؟ ، دفاع مقام ارشد کاخ سفید از غول فناوری چین

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، گزارش جدیدی از وال استریت ژورنال، حکایت از آن دارد که رولز ووث، مدیر اجرایی دفتر مدیریت و بودجه دولت دونالد ترامپ، در نامه ای از معاون رئیس جمهور ایالات متحده؛ مایک پنس و چندین عضو دیگر کنگره درخواست نموده در نگرش خود نسبت به هواوی تجدید نظر نمایند.

محدودیت های هواوی تمام می گردد؟ ، دفاع مقام ارشد کاخ سفید از غول فناوری چین

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، پس از ماه ها درگیری تجاری بین چین و ایالات متحده و اعمال محدودیت های تجاری و کسب و کار علیه غول فناوری چین، به نظر می رسد دریچه امیدی برای این شرکت باز شده است چرا که مقام ارشد اجرایی کاخ سفید به فکر اصلاح شرایط است.

شاید برای شما سوال باشد که اساسا همکاری با هواوی یا عدم همکاری با هواوی چه تاثیری برای ایالات متحده خواهد داشت؟ پاسخ ساده است. زمانی که محدودیت های ایالات متحده علیه هواوی اجرایی شد، همکاری بسیاری از شرکت های آمریکایی نیز با این برند چینی محدود شد، شرکت هایی که درامدزایی خیره کننده ای برای ایالات متحده داشتند و می توانستند در اقتصاد ایالات متحده تاثیر گذار باشند.

فارغ از شرکت هایی که به شکل مستقیم در ساخت محصولات هواوی مشارکت داشتند، این روزها، بسیاری از شرکت های دیگر مثل گوگل، فیس بوک، بلوتوث و ... همکاری های خود را با هواوی قطع نموده اند. با این وجود غول فناوری چین در برابر این تهدیدها کوتاه نیامده و حتی اعلام نموده بازنده این بازی چین نیست، بلکه ایالات متحده خواهد بود. شاید این ادعا بیراه نباشد، چرا که چندین شرکت و سازمان نگرانی های قابل توجهی در مورد وضعیت سهام خود دارند که اخیرا تحت تاثیر این جنگ تجاری قرار گرفته است.

ووث از احزاب مختلف دخواست نموده که قانون محدودیت برای هواوی یا تجارت با چین را حداقل برای دو سال به تاخیر بیندازند. در همین حال، جان سوفولک، رئیس امنیت اینترنت سایبری هواوی نیز گفت؛ ما در مقابل دنیا تنها هستیم، اما ترجیح می دهیم که به راه خود ادامه دهیم، زیرا این روند ما را قادر می سازد محصولات خود را بهبود بخشیم. تا به امروز، ایالات متحده هنوز هیچ نوع شواهدی دال بر این که هواوی تهدید بالقوه ای برای امنیت ملی این کشور است، ارائه ننموده است، حتی پس از اینکه هواوی به طور علنی از دولت ایالات متحده برای اعمال غیر قانونی علیه هوواوی شکایت کرد باز هم خبری از مدارک نبود. رئیس جمهور ایالات متحده گفته امیدوار است محدمدیت ها علیه هواوی را لغو کند، چرا که هواوی بسیار خطرناک است، خب، خطر هواوی دقیقا کجاست؟

منبع: انتخاب
انتشار: 10 مرداد 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 486

به "محدودیت های هواوی تمام می گردد؟ ، دفاع مقام ارشد کاخ سفید از غول فناوری چین" امتیاز دهید

1 کاربر به "محدودیت های هواوی تمام می گردد؟ ، دفاع مقام ارشد کاخ سفید از غول فناوری چین" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های هواوی تمام می گردد؟ ، دفاع مقام ارشد کاخ سفید از غول فناوری چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید