گزارش تور آخر سال لیدرها و کارکنان خبرنگاران در دریاچه ارواح

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، به واسطه شغل شان بیشتر روزهای سال را در سفرند. سفرهایی پر از مسئولیت و استرس که تمام هم و غم شان تامین آسایش مسافران و لذت بردن آنان است. جمعه گذشته لیدرهای خبرنگاران متفاوت با تمام سفرهای شان با خبرنگاران این بار در نقش مسافر، فارغ از هر مسئولیت و استرسی راهی سفری مجذوب کننده شدند تا ساعاتی را در کنار هم بگذرانند. دقایقی را به خنده و شادی گذرانند و دقایقی را به تبادل تجربه و مرور خاطرت شان در سفرهایی که داشتند. در ادامه می توانید با ما در این سفر همراه شوید.

گزارش تور آخر سال لیدرها و کارکنان خبرنگاران در دریاچه ارواح

قصه سفر ما از 4:30 صبح روز جمعه شروع شد. تک تک بچه ها پر انرژی و وقت شناس سر قرار حاضر شدند. از خواب خبری نبود و همکاران با روحیه شاد و پر شور خود معاشرت ها را شروع کردند. حوالی ساعت 9 صبح بود که به رستوران رسیدیم. پس از صرف صبحانه ای دلچسب وقت معارفه رسید تا اعضای خانواده خبرنگاران از قدیمی ترین عضو تا جوان ترین با هم دیگر آشنا شوند.

به راستامان ادامه دادیم. در بین راه لیدرها ساعتی را به تبادل تجربیات و خاطرات خود از سفرها گذراندند؛ از حوادث و بحران های پیش آمده و نحوه مدیریت آن ها گفتند. گه گاهی نیز با چاشنی شوخ طبعی شان فضا را پر از خنده و شادی کردند. به دلیل صعب العبور بودن راستا دریاچه ارواح، اتوبوس ها را با مینی بوس تعویض کردیم. حوالی ظهر به ابتدای راستا پیاده روی دریاچه ارواح رسیدیم. هوای مه آلود و شاخه های درهم تنیده درختان، بر وهم انگیزی منطقه جنگلی افزوده و لذت پیاده روی در این فضا دو چندان شده بود.

در میان ما زوجی همراهی مان می کردند که خالق رسم زیبایی برای عشق شان شدند. آن ها که هر دو از راهنمایان گردشگری و عاشقان طبیعت اند، به جای گذاشتن قیمت و تبادل مادیات برای عشق شان، در هر سفری نهالی را از اقلیم همان منطقه با هم دیگر می کارند. این سفر مسبب این شد که ما در کاشت اولین درخت شان با آن ها همراه باشیم.

پس از پیاده روی کوتاهی انتها به دریاچه ارواح رسیدیم. گروهی شروع به پهن کردن زیراندازها نمودند. چند نفری مشغول روشن کردن آتش شدند. هرکسی غذای خود را به وسط آورد و همکاران در فضای محبت آمیز ناهار خوردند. بعد از ناهار هرکس بر اساس علاقه خود به گوشه ای رفت. برخی دور آتش جمع شدند؛ برخی به عکاسی پرداختند؛ گروهی در کنار دریاچه به صدای پرنده ها گوش سپردند؛ برخی دیگر به معاشرت با یکدیگر و خنده و شادی پرداختند.

هر شروعی انتهای دارد و این سفر نیز مانند تمام سفرها به انتها رسید و سوغاتی آن زدودن خستگی یک سال کاری از وجود تک تک کارکنان خبرنگاران بود.

تهیه و تدوین: تحریریه خبرنگاران

لطفا در نشر دانسته های خود کوشا باشید.

برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.

منبع: دالاهو
انتشار: 27 شهریور 1401 بروزرسانی: 27 شهریور 1401 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 13806

به "گزارش تور آخر سال لیدرها و کارکنان خبرنگاران در دریاچه ارواح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تور آخر سال لیدرها و کارکنان خبرنگاران در دریاچه ارواح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید