آیا سامان قدوس نامزد جایزه گولدبولن سوئد می گردد؟

روزنامه نگار مطرح فوتبال سوئد از صلاحیت سامان قدوس، ملی پوش ایرانی برای نامزدی جایزه گولدبولن خبر می دهد.

آیا سامان قدوس نامزد جایزه گولدبولن سوئد می گردد؟

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فوتبال دیرکت سوئد، پاتریک اکوال می نویسد: سامان قدوس 15 بازی برای تیم اوسترشوندس در فصل جاری لیگ برتر فوتبال سوئد انجام داد اما باید روی نظر هیئت داوری جایزه گولدبولن حساب کنیم زیرا سامان قدوس به عنوان یک بازیکن ملی برای تیم ملی فوتبال ایران بازی نموده است و این پرسش ظریف مطرح می گردد که او در قامت یک بازیکن خارجی برای تیم آمیای فرانسه محسوب می گردد؟

این روزنامه نگار فوتبال سوئد ادامه می دهد: هر چند سامان قدوس تصمیم گرفت برای تیم ملی فوتبال ایران بازی کند اما او بیشتر یک سوئدی به حساب می آید. طبق شرایط می بایست سامان قدوس نامزد کسب جایزه گولدبولن گردد که تاکنون آن را فتح ننموده است. برخی از بازیکنان هم در سالیان اخیر همانند ریخت دارای 2 پاسپورت بودند. به نظرم سامان قدوس باید یکی از 3 نامزد اصلی فتح این جایزه پس از کاری که او برای یکی از تیم های کوچک فرانسوی (آمیا) در لوشامپیونه کرد باشد.

جایزه گولدبولن سوئد هر ساله توسط توسط روزنامه آفتون بلاد و فدراسیون فوتبال سوئد به بهترین بازیکن فوتبال این کشور تعلق می گیرد. زلاتان ابراهیموویچ با کسب 11 جایزه گولدبولن رکوددار است. سامان قدوس: امیدوارم گل هایی که در آمیا می زنم را برای تیم ملی هم به ثمر برسانم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 30 بهمن 1397 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 132

به "آیا سامان قدوس نامزد جایزه گولدبولن سوئد می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا سامان قدوس نامزد جایزه گولدبولن سوئد می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید