تور هند ارزان: اتحاد پالایشگاه های هندی برای واردات نفت مقرون به صرفه تر

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، هند در حال تشکیل گروهی از پالایشگاه های نفت خصوصی و دولتی برای تضمین قراردادهای بهتر واردات نفت است. به گزارش رویترز، هاردیپ سینگ پوری، وزیر نفت هند در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنفرانس انرژی هند گفت: نتیجه ملاقات میان پالایشگاه های خصوصی و دولتی دلگرم کننده بوده است. پالایشگاه های نفت از این طرح هیجان زده شده اند.

تور هند ارزان: اتحاد پالایشگاه های هندی برای واردات نفت مقرون به صرفه تر

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ارزان ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

هند سومین واردنماینده و مصرف نماینده بزرگ نفت دنیا بوده و برای حدود 85 درصد از نیازهای نفتی خود به واردات نفت متکی است و عمده خریدش را از فراورینمایندگان خاورمیانه انجام می دهد.

شرکت های خصوصی شامل ریلاینس اینداستریز که بزرگ ترین مجتمع پالایش نفت دنیا را اداره می نماید و نایارا انرژی که روسنفت در آن سهم دارد، حدود 40 درصد از پنج میلیون بشکه در روز ظرفیت پالایش نفت هند را کنترل می نمایند.

افزایش قیمت های بنزین و گازوئیل در هند بدترین بحران نیرو در سال های اخیر را رقم زده و این کشور می خواهد کوشش ها برای خرید معقولانه را مضاعف کند. کسری تجاری هند ماه گذشته تحت تأثیر واردات گران، به رکورد 22.6 میلیارد دلار افزایش یافت که بالاترین اندازه در 14 سال اخیر بود.

براساس گزارش رویترز، هند مکرراً از اوپک و متحدانش خواسته است فراوریشان را برای پایین بردن قیمت ها افزایش دهند.

وزیر نفت هند گفت: نباید اجازه داده گردد هزینه انرژی از ظرفیت پرداخت مصرف نمایندگان فراتر رود و این ضرورت باید از سوی کشورهای مصرف نماینده به وسیله برنامه ریزی شرایط فراوری آینده تنظیم گردد.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 20 آبان 1400 بروزرسانی: 20 آبان 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 10081

به "تور هند ارزان: اتحاد پالایشگاه های هندی برای واردات نفت مقرون به صرفه تر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور هند ارزان: اتحاد پالایشگاه های هندی برای واردات نفت مقرون به صرفه تر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید