اخبار صنعت

بیش از 8 هزار و 300 هکتار از اراضی کشاورزی به آبیاری تحت فشار تجهیز شد

معاون فنی جهاد کشاورزی شهرستان مهاباد گفت: 8 هزار و 310 هکتار از اراضی کشاورزی مهاباد هم اکنون با روش نوین آبیاری می شود.

22 تیر 1399

دستورالعمل ساماندهی بازار خودرو تدوین شد ، از خرید خودرو با قیمت های غیرواقعی خودداری کنید

به گزارش خبرنگاران، عباس تابش، رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از مردم خواست تا بازگشت قیمت ها به روال منطقی، از خرید و فروش خودرو با قیمت های غیر متعارف پرهیز کنند و تن به قیمت های حباب دار بازار خودرو ندهند.

16 تیر 1399

سؤالات رایج در خصوص تحصیل در ایتالیا

خیلی از افراد هستند که بنا به دلایل مختلف دوست دارند در ایتالیا تحصیل نمایند، اما اطلاعات دقیقی راجع به سیستم آموزشی این کشور، زندگی دانشجویی و کلا تجربه زیست و تحصیل در ایتالیا در دست ندارند. ما در این مقاله می خواهیم به چند تا از پرسش های دانشجویان...

14 تیر 1399

سامانه های پژوهشی دانشگاه آزاد یکی شد، پاسخگویی به نیازهای صنعت از سوی دانشگاه نیازمند فرهنگسازی است

رئیس دبیرخانه پایش آزاد دانشگاه آزاد اسلامی به تشریح پژوهش اثرگذار یکپارچه شبکه ای (نظام پایش آزاد) و آینده پیش روی این طرح می پردازد.

11 تیر 1399

اعلام آمادگی برای ساخت نیروگاه زباله سوز 150 میلیون یورویی در مراغه

یک شرکت سرمایه گذار داخلی برای ساخت نیروگاه تولید برق از زباله شهری در مراغه با سرمایه گذاری 150 میلیون یورویی اعلام آمادگی کرد.

11 تیر 1399

ارتباط تلفنی مشترکان 5 مرکز مخابراتی دچار اختلال شد

به گزارش خبرنگاران، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات شهید بهشتی اسلامشهر، شهرک انقلاب پاکدشت، شهید دیالمه، شهید عاطف و شهید مدنی در حال اجرا است.

6 تیر 1399

خبرنگاران میانگین بارش های استان مرکزی به 343 میلی متر رسید

اراک - خبرنگاران - مدیر دفتر مطالعات شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت: میانگین بارش های استان مرکزی در سال آبی از اول مهر پارسال تا هشتم اردیبهشت ماه سال جاری به 343 میلی متر رسیده است.

3 تیر 1399

تولید یک و نیم میلیون تن گیاه علوفه ای در قزوین

سال 99 در استان قزوین بیش از یک و نیم میلیون تن گیاه علوفه ای تولید می شود که بیشترین مقدار آن به ذرت علوفه ای اختصاص دارد.

31 خرداد 1399

شروع برداشت گل محمدی در خراسان جنوبی

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی از شروع برداشت گل محمدی از گلستان های خراسان جنوبی اطلاع داد و گفت: از 260.7 هکتار سطح زیر کشت گل محمدی در این استان، میزان 155.5 هکتار بارور و مابقی غیربارور است.

27 خرداد 1399

تنهایی ترامپ در کانادا

نشست سرانG7 (هفت کشوربرتر اقتصادی-صنعتی) در کبک کانادا که دیروز(شنبه)انتها یافت، نشان داد رئیس جمهوری آمریکا پس از تجربه انزوای جهانی ناشی از لغو برجام، برای دیگر تکروی های بین المللی خود نیز در جمع رهبران آلمان، فرانسه، ایتالیا، ژاپن، انگلیس و کانادا...

24 خرداد 1399

افزایش تعداد کشته شدگان الکل در فارس به 97 نفر

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فارس از جان باختن 97 نفر به دلیل مسمومیت با الکل صنعتی در استان خبر داد.

21 خرداد 1399

گردشگری جهانی تا سال 2021 تعطیل خواهد بود؟!، طوفان بحران مالی در انتظار کشورهای اروپایی

بعد از شیوع ویروس کرونا، گردشگری یکی از بخشهای اصلی اقتصاد کشورهای مختلف بود که آسیب زیادی به آن وارد شد و اگر مشاغل دیگر درصد فعالیتشان با شیوع جهانی ویروس کاهش پیدا کرد، صنعت گردشگری به طور کامل متوقف شد و فعالان این عرصه در آستانه ورشکستگی قرار گرفته...

21 خرداد 1399

هر آنچه در خصوص خرید و فروش آپارتمان در بهارستان اصفهان باید بدانید

خرید خانه در سال های اخیر به سمت شهرهای تازه تاسیس در اطراف شهرهای عظیم رفته است. در اصفهان بسیاری به منظور خرید و فروش آپارتمان رو به شهر جدید بهارستان، یکی از شهرهای تازه تأسیس در جنوب شرقی اصفهان می آورند. شهر بهارستان در سال 1372 به منظور اسکان جمعیت...

19 خرداد 1399

شروع بکار مجدد خط فراوری ماسک در یک شرکت دانش بنیان برای مقابله با کرونا

یک شرکت دانش بنیان داخلی با استفاده از تسهیلات کرونایی صندوق نوآوری و شکوفایی خط فراوری ماسک خود را مجددا فعال نموده و پس از شیوع کرونا روزانه 25 هزار ماسک سه لایه فراوری و عرضه می نماید.

10 خرداد 1399

خبرنگاران افزون بر 115 میلیون دلار کالا از خراسان شمالی صادر شد

بجنورد- خبرنگاران- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: 401 هزار و 500 تن کالا به ارزش 115 میلیون و 500 هزار دلار در سال گذشته از این استان واقع در شمال شرق کشور صادر شد.

8 خرداد 1399

روستای زیبا و توریستی مصر در خور و بیابانک اصفهان

روستای مصر جدا از آنکه روستا می باشد یک تفریحگاه بسیار زیبا و مناسب برای کسانی که به کویر علاقه دارند می باشد.

5 خرداد 1399

ملکی: مشخص تکلیف با اروپا و گسترش روابط با کشور های حوزه بریکس در سال 98 نادیده گرفته شد

یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: حداقل کار در سال 98 این بود که ایران تعاملات خود را با کشور های عضو بریکس مثل چین، هند، روسیه و آفریقای جنوبی افزایش دهد، چون اساسا این چند کشور از ظرفیت مالی و صنعتی بالایی برخوردارند.

30 اردیبهشت 1399

کرونا در اروپا، از پیش بینی افزایش شمار قربانیان در آلمان تا کمبود شدید پرسنل و تجهیزات درمانی در اسپانیا

جدیدترین اخبار کرونایی در اروپا از پیش بینی افزایش شمار قربانیان در آلمان و فشار بالا بر کادر درمانی در پایتخت اسپانیا به علت افزایش چشمگیر مبتلایان حکایت دارد.

30 اردیبهشت 1399

پولدارترین افراد جهان به تفکیک کشور

تعداد ثروتمندان آمریکایی و چینی بیشتر از تعداد ثروتمندان سایر کشورهاست.

24 اردیبهشت 1399

هنوز هم می توان زندگی دور از اجتماع داشت؟ ، کلبه ای در اعماق جنگلهای کانادا

بسیاری از افراد در مقاطعی از زندگی خود تمایل دارند که مدتی را دور از اجتماع بگذرانند. اما جالب است بدانید که گاهی رسیدن به چنین خواسته ای می تواند به زندگی در یک کلبه ختم گردد.

22 اردیبهشت 1399
تعداد: (154)