احتمال ممنوعیت تردد موتورسیکلت در پایتخت ویتنام

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، مقامات داخلی ویتنام از تصمیم گیری برای ممنوعیت تردد موتورسیکلت در مناطق شهری پایتخت این کشور خبر دادند.

احتمال ممنوعیت تردد موتورسیکلت در پایتخت ویتنام

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، قرار است مقامات محلی شهر هانوی اوایل ماه آینده در خصوص ممنوعیت تردد موتور سیکلت در مناطق شهری از سال 2030 تصمیم گیری نمایند.

بنابر اعلام مقامات داخلی ویتنام طرح ممنوعیت تردد موتور سیکلت از مدت ها قبل آماده است اما ضرورت داشت پیش از تصمیم به اجرایی شدن آن زیر ساخت های لازم همچون توسعه سیستم حمل و نقل عمومی در نظر گرفته گردد.

بیشتر کارشناسان و ساکنان شهر هانوی با اجرایی شدن ممنوعیت تردد موتور سیکلت موافق هستند و بعضی از آنان معتقدند که باید همچون طرح به کار گرفته شده در پکن پایتخت چین، افراد بتوانند به وسیله نرم افزار تلفن همراه دوچرخه اجاره نموده و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. همچنین آنان پیشنهاد می نمایند نرخ کرایه اتوبوس و مترو ارزان تر گردد.

بعضی از کارشناسان حمل و نقل ویتنام معتقدند: ضروری است از سرمایه گذاران درخواست گردد تا در پروژه های ساخت و توسعه سیستم حمل و نقل تندرو در پایتخت این کشور مشارکت داشته باشند.

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی به نقل از خبرگزاری شینهوا، به گفته کارشناسان، در حال حاضر سیستم حمل و نقل عمومی در پایتخت ویتنام حدود 10 درصد از میزان تقاضا را تامین نموده که باید در 13 تا 14 سال آینده به 50 تا 60 درصد افزایش یابد تا بتوان طرح ممنوعیت تردد موتورسیکلت را اجرایی کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1115

به "احتمال ممنوعیت تردد موتورسیکلت در پایتخت ویتنام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال ممنوعیت تردد موتورسیکلت در پایتخت ویتنام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید