ارائه سرویس تیک آبی اشتراکی توئیتر متوقف شد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، ایلان ماسک، مالک نو نیز تیک آبی را فقط برای بعضی از کاربران دوباره فعال کرد.

ارائه سرویس تیک آبی اشتراکی توئیتر متوقف شد

سرویس تیک آبی قبلا فقط به حساب های کاربری تایید شده برای سیاستمداران، افراد مشهور، خبرنگاران و دیگر افراد مشهور ارائه می شد. اما هفته قبل گزینه عضویت در این سرویس برای تمام افرادی که حاضر به پرداخت هزینه اشتراک بودند، مهیا شد. هدف از این اقدام افزایش عایدی توئیتر بود و از سوی دیگر ماسک سعی داشت آگهی دهندگان را وادار کند در این پلتفرم باقی بمانند.

بعضی کاربران روز گذشته بیان کردند گزینه سرویس حق اشتراکی نو برای دریافت تیک آبی ناپدید شده است. از سوی دیگر منبعی مطلع نیز بیان کرد ارائه آن به کاربران متوقف شده است.

از زمان ارائه سرویس، حساب های کاربری جعلی که ادعا می کردند به برندهای بزرگ تعلق دارند از جمله تسلا، اسپیس ایکس، روبولکس، نستله و لاکهید مارتین با تیک های آبی در توئیتر ظاهر شده بودند.

حساب کاربری تیم پشتیبانی توئیتر در این باره نوشته است: برای مقابله با جعل هویت، ما برچسب رسمی را به بعضی حساب ها اضافه کردیم. البته این برچسب روز چهارشنبه ارائه شده بود اما ماسک ظرف چند ساعت آن را حذف کرد.

دو هفته پس از آنکه ماسک توئیتر را به قیمت 44 میلیارد دلار خرید، تقریبا نیمی از کارمندان آن را اخراج کرد، هیات مدیره و مدیران ارشد پلتفرم حذف شدند و منظره ورشکستگی آن نیز بیشتر شد.

کمیسیون فدرال تجارت آمریکا نیز روز پنجشنبه بیان کرد با نگرانی عمیق تحولات توئیتر را نظارت می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 آبان 1401 بروزرسانی: 21 آبان 1401 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 14343

به "ارائه سرویس تیک آبی اشتراکی توئیتر متوقف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه سرویس تیک آبی اشتراکی توئیتر متوقف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید