افشاگری تاج درباره پرداخت 360 هزار دلاری استقلال به پروپئیچ!

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد که پروپئیچ در هنگام جدایی از استقلال 30 هزار دلار خواهان گردیده اما با پاسخ منفی مدیران وقت این باشگاه روبرو گردیده است این درحالی است که نهایتا بعد از شکایت در FIFA، روز گذشته استقلالی ها به این بازیکن 360 هزار دلار پرداخت نموده اند!

افشاگری تاج درباره پرداخت 360 هزار دلاری استقلال به پروپئیچ!

به گزارش خبرنگاران، مهدی تاج امروز جمعه در گفت وگویی تلویزیونی درباره وضعیت صدور مجوز حرفه ای به باشگاه های لیگ برتری به خصوص استقلال و پرسپولیس، اظهار کرد: سال گذشته می توانستیم پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی را از لیگ قهرمانان آسیا حذف کنیم. اما اگر این اتفاق رخ می داد، تیمی در آسیا نداشتیم و در نتیجه نشاط عمومی از بین می رفت و تیم ملی هم متضرر می شد. سال جاری باید جدی تر کار می کردیم.

او اعلام کرد: اگر زمانی به استقلال، پرسپولیس و بقیه تیم ها می گفتند چقدر بدهی دارید، رقم معین نبود اما ما سخت گرفتیم و نهایتا استقلال و پرسپولیس نامه ای در سایت خود زدند که هر کسی طلبی دارد، مدارک لازم را ارائه کند. پرونده های متعددی در کمیته انضباطی، کمیته معین وضعیت و کمیته استیناف تشکیل شد. برای اولین بار فهمیدیم بدهی استقلال و پرسپولیس چقدر است. حال اگر کسی طلبکار است و اظهار نکرده، مشکل خودش است. تاکید کردیم که بدهی ها باید پرداخت گردد.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه امروز هیچ کدام از دو تیم استقلال و پرسپولیس پرونده حل و فصل نگردیده در FIFA ندارند، اضافه نمود: هر دو تیم بدهی های داخلی خود را تسویه کردند و خطر جدی آن ها را تهدید نمی نماید. کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای در حال اخذ اسناد دو تیم است و از فردا کار خود را آغاز می نماید. این کمیته اقدام به راستی آزمایی می نماید. بعد از صدور رای، اگر اعتراضی وجود داشته باشد، کمیته استیناف موضوع را آنالیز می نماید.

تاج با بیان اینکه 10 باشگاه لیگ برتری فاقد مشکل جدی برای صدور مجوز حرفه ای بین المللی و ملی هستند، گفت: سایپا، ذوب آهن، سپاهان، فولاد خوزستان و ... مشکل جدی ندارند. ما 10 باشگاه داریم که تمام مدارک خود را تحویل دادند. به برخی مجوز بین المللی و برخی هم مجوز ملی اعطا می گردد. تیم هایی که مجوز ملی دارند، نمی تواند در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه در حال حاضر تهدید جدی برای استقلال و پرسپولیس وجود ندارد، گفت: اگر بگویم هیچ تهدیدی وجود ندارد، درست نیست اما می توانم بگویم نسبت به قبل همه بدهی ها معین گردیده وباشگاه ها مدارک لازم را در اختیار فدراسیون گذاشتند. این مستندات را راستی آزمایی می کنیم. آخرین تسویه حساب مربوط به پروپئیچ بود که حاضر بود 30 هزار دلار بگیرد و برود. اما به هر دلیل مدیران وقت استقلال این کار را نکردند، در نتیجه پروپئیچ در FIFA از استقلال شکایت کرد و روز گذشته 360 هزار دلاراز سوی استقلال به این بازیکن پرداخت شد. مدارک درخواست 30 هزار دلاری پروپئیچ در اختیار فدراسیون فوتبال است.

او ادامه داد: ما چنین خسارت هایی هم دادیم اما این خسارت ها باید برای یک بار پرداخت گردد. مدیران باید مطمئن شوند که پول بازیکن خارجی تا ریال آخر پرداخت می گردد و دیگر بازیکن بی کیفیت به لیگ برتر نمی آید. زحمات زیادی کشیده گردیده که من از مدیران استقلال و پرسپولیس و وزارت ورزش تشکر می کنم. از مربیان و بازیکنان هم تشکر می کنم که بعضا از موضع خود کوتاه آمدند تا مشکل حل گردد.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 84

به "افشاگری تاج درباره پرداخت 360 هزار دلاری استقلال به پروپئیچ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری تاج درباره پرداخت 360 هزار دلاری استقلال به پروپئیچ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید