الوهیبی: امیدوارم مسقط هدف جدید فوتبال آسیا باشد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، سالم بن سعید الوهیبی، رئیس فدراسیون فوتبال عمان از میزبانی جشن اعطای جوایز سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا ابراز خوشحالی کرد.

الوهیبی: امیدوارم مسقط هدف جدید فوتبال آسیا باشد

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی و به نقل از روزنامه استاد الدوحه عراق، سالم بن سعید الوهیبی گفت: امیدواریم مسقط به هدف جدیدی برای فوتبال آسیا تبدیل گردد و از برگزاری موفقیت آمیز جشن سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان یک شریک مهم این نهاد حمایت می کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال عمان اضافه نمود: حمایت شهاب بن طارق آل سعید، مشاور سلطان عمان از این مراسم در مرکز نمایشگاهی مسقط به اهمیت بیشتر آن می افزاید. موفقیت برگزاری مراسم جشن سالانه جوایز کنفدراسیون فوتبال آسیا باعث توجه بیشتر این قاره به عمان می گردد. حضور ورزشکاران بین المللی، آسیایی و عربی در این مراسم به عمان برای مشارکت بیشتر در سازماندهی مراسم های بزرگ فوتبال امکان فوق العاده ای خواهد داد.

سلمان بن إبراهیم آل خلیفة، رئیس بحرینی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز گفت: خوشحالم که در عمان به سر می برم و از فدراسیون فوتبال این کشور به خاطر سازماندهی جشن سالانه کنفدراسیون فوتبال آسیا قدردانی می کنم.

جشن اعطای جوایز برترین های سال 2018 فوتبال آسیا چهارشنبه هفته جاری در مسقط، پایتخت عمان برگزار می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1316

به "الوهیبی: امیدوارم مسقط هدف جدید فوتبال آسیا باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الوهیبی: امیدوارم مسقط هدف جدید فوتبال آسیا باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید