امیدواریم استقبال مخاطبان به ارتقای سینمای مستند یاری کند

حسینی گفت: سینمای مستند یکی از مردمی ترین انواع سینما، همدلی با مخاطبان دارد و امیدواریم استقبال آن ها به ارتقای این سینما یاری کند.

امیدواریم استقبال مخاطبان به ارتقای سینمای مستند یاری کند

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

علیرضا حسینی نایب رئیس انجمن صنفی تهیه نمایندگان سینمای مستند ایران و مسئول بخش جایزه ویژه از نگاه تماشاگران در سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی سینما حقیقت، درباره این جایزه در گفت وگو با خبرنگار ،گفت: سال جاری دومین سالی است که بخش جایزه ویژه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در جشنواره بین المللی سینما حقیقت داریم که برگزاری و اجرای آن بر عهده انجمن صنفی تهیه نمایندگان سینمای مستند است.بنده به عنوان مسئول و نماینده انجمن، این پروسه را در طول جشنواره دنبال می کنم.

او اضافه نمود: در واقع کار های اجرایی این بخش بر عهده مهدی شامحمدی خواهد بود و یک نماینده از خانه سینما به عنوان ناظر حضور دارد. چهار نماینده از صنف انجمن تهیه نمایندگان و هشت نفر به عنوان عوامل اجرایی این کار را دنبال می نمایند.

او ادامه داد:یک تفاهم نامه بین دبیر جشنواره بین المللی سینما حقیقت و انجمن صنفی تهیه نمایندگان سینمای مستند بوده که همکاری خوبی داشتند و خوشبختانه کار ها به خوبی پیش می رود.امیدواریم که سال جاری شاهد حضور حداکثری مخاطبان علاقه مند به سینمای مستند باشیم.

نایب رئیس انجمن صنفی تهیه نمایندگان سینمای مستند ایران گفت: سانس های ویژه ای که سال جاری در جشنواره وجود دارد بیشتر برای حضور علاقه مندان به سینمای مستند است که قطعا رای آن ها برای انتخاب فیلم از نگاه تماشاگران از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.

حسینی بیان نمود: در همه جهان حامی اصلی سینما، مخاطبان و تماشاگران هستند و سینمای مستند به عنوان یکی از مردمی ترین انواع سینما این ارتباط و همدلی را با مخاطبان دارد و امیدواریم که استقبال مخاطبان به ارتقای سینمای مستند ما هم یاری کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 1 بهمن 1398 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1619

به "امیدواریم استقبال مخاطبان به ارتقای سینمای مستند یاری کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواریم استقبال مخاطبان به ارتقای سینمای مستند یاری کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید