برنامه کامل مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا

زمان بندی مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا اعلام شد.

برنامه کامل مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا

به گزارش خبرنگاران، قرعه کشی نهمین دوره جام باشگاه های فوتسال آسیا امروز (آدینه) در اندونزی برگزار گردید و شانزده تیم، حریفان خود را شناختند. این مسابقات که قرار است به میزبانی جاکارتا اندونزی و در دو سالن گوریونی و امونگروگو برگزار گردد از دهم مرداد شروع خواهد شد و تیم مس سونگون تبریز به عنوان نماینده ایران در این رقابت ها حضور پیدا می نماید.

برنامه کامل جام باشگاه های فوتسال آسیا به توضیح زیر است:

گروه A: واموس اندونزی، ناگویا ژاپن، دالیان چین، ویکتوریا میانمار

چهارشنبه؛ 10 مرداد

ناگویا ژاپن - دالیان چین، استادیوم گوریونی

ویکتوریا میانمار - واموس اندونزی، استادیوم گوریونی

آدینه؛ 12 مرداد

ویکتوریا میانمار - ناگویا ژاپن، استادیوم گوریونی

واموس اندونزی - دالیان چین، استادیوم گوریونی

یک شنبه؛ 14 مرداد

دالیان چین - ویکتوریا میانمار، استادیوم امونگروگو

واموس اندونزی - ناگویا ژاپن، استادیوم گوریونی

گروه B: تای سون نام ویتنام، الظفره امارات، نفت الوسط عراق، جیونجیو کره جنوبی

چهارشنبه؛ 10 مرداد

الظفره امارات- نفت الوسط عراق؛ استادیوم امونگروگو

جیونجیو کره جنوبی - تای سون نام ویتنام؛ استادیوم امونگروگو

آدینه؛ 12 مرداد

الظفره امارات- جیونجیو کره جنوبی؛ استادیوم امونگروگو

تای سون نام ویتنام - نفت الوسط عراق؛ استادیوم امونگروگو

یک شنبه؛ 14 مرداد

تای سون نام ویتنام- الظفره امارات؛ استادیوم امونگروگو

نفت الوسط عراق- جیونجیو کره جنوبی، استادیوم گوریونی

گروه C : چونبوری تایلند، السیلیه قطر، ارم قرقیزستان، ویک ویپرس استرالیا

پنج شنبه؛ 11 مرداد

السیلیه قطر- ارم قرقیزستان؛ استادیوم امونگروگو

چونبوری تایلند- ویک ویپرس استرالیا؛ استادیوم امونگروگو

شنبه؛ 13 مرداد

السیلیه قطر- ویک ویپرس استرالیا؛ استادیوم امونگروگو

چونبوری تایلند- ارم قرقیزستان؛ استادیوم امونگروگو

دوشنبه؛ 15 مرداد

چونبوری تایلند- السیلیه قطر؛ استادیوم امونگروگو

ارم قرقیزستان- ویک ویپرس استرالیا؛ استادیوم گوریونی

گروه D: مس سونگون ایران، بانک بیروت لبنان، AGMK ازبکستان و سیپر تاجیکستان

پنج شنبه؛ 11 مرداد

بانک بیروت لبنان-AGMK ازبکستان؛ استادیوم گوریونی

مس سونگون ایران- سیپر تاجیکستان؛ استادیوم گوریونی

شنبه؛ 13 مرداد

بانک بیروت لبنان- سیپر تاجیکستان؛ استادیوم گوریونی

مس سونگون ایران -AGMK ازبکستان؛ استادیوم گوریونی

دوشنبه؛ 15 مرداد

مس سونگون ایران- بانک بیروت لبنان؛ استادیوم امونگروگو

AGMK ازبکستان- سیپر تاجیکستان؛ استادیوم گوریونی

مرحله یک چهارم نهایی:

چهارشنبه؛ 17 مرداد

بازی 1: اول گروه D - دوم گروه C؛ استادیوم امونگروگو

بازی 2: اول گروه C - دوم گروه D؛ استادیوم گوریونی

بازی 3: اول گروه B - دوم گروه A؛ استادیوم امونگروگو

بازی 4: اول گروه A- دوم گروه B؛ استادیوم گوریونی

مرحله نیمه نهایی:

آدینه؛ 19 مرداد

بازی 5: برنده بازی 1- برنده بازی 3؛ استادیوم گوریونی

بازی 6: برنده بازی 2- برنده بازی 4؛ استادیوم گوریونی

فینال: برنده بازی 5- برنده بازی 6/ یک شنبه؛ 21 مرداد؛ استادیوم گوریونی

رده بندی: بازنده بازی 5- بازنده بازی 6 / یک شنبه؛ 21 مرداد؛ استادیوم گوریونی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 29 دی 1398 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1596

به "برنامه کامل مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه کامل مسابقات جام باشگاه های فوتسال آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید