بهترین شروع دنیزلی در تاریخ فوتبال ایران

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، تیم او اکنون با 4 پیروزی و دو تساوی در رده دوم لیگ برتر خلیج فارس جای دارد. کسب 14 امتیاز بدون گل خورده نشان می دهد که تی تی ها با سرمربیگری این مرد ترک تبار مدعی اصلی قهرمانی هستند و می توانند این طلسم چندین و چند ساله را بشکنند.

بهترین شروع دنیزلی در تاریخ فوتبال ایران

شاگردان مصطفی دنیزلی در 6 هفته نخست 14 امتیاز کسب کردند تا این مربی بهترین آغاز تاریخ خود در فوتبال ایران را رقم بزند.

به گزارش ورزش سه، مصطفی دنیزلی برای چهارمین بار سکان هدایت یک تیم ایرانی را از ابتدای فصل برعهده گرفته است. او در لیگ های چهارم و پنجم با پاس و لیگ ششم با پرسپولیس لیگ را استارت زد و در نهایت هم پیروز شد به رتبه خوبی برسد اما هیچگاه در شش هفته ابتدای فصل، عملکردی به این خوبی که با تراکتور رقم زده را نداشت.

تیم او اکنون با 4 پیروزی و دو تساوی در رده دوم لیگ برتر خلیج فارس جای دارد. کسب 14 امتیاز بدون گل خورده نشان می دهد که تی تی ها با سرمربیگری این مرد ترک تبار مدعی اصلی قهرمانی هستند و می توانند این طلسم چندین و چند ساله را بشکنند. اما دنیزلی با پاس و پرسپولیس چگونه لیگ را آغاز کرده بود:

در لیگ چهارم مصطفی دنیزلی با نظر مصطفی آجرلو به تهران آمد و سرمربی پاس شد. اما دنیزلی عملکرد خوبی را در شش هفته نخست با پاس نداشت. شکست مقابل استقلال، سپاهان و برق با تساوی برابر ملوان و پیکان همراه شد. پاسی همچنین یک پیروزی 4-2 برابر شموشک کسب کردند تا از شش هفته ابتدایی تنها 5 امتیاز داشته باشند.

در لیگ پنجم اما اتفاقات بهتری رقم خورد. پاس توانست سایپا، استقلال، ابومسلم و ملوان را شکست دهد اما مقابل پرسپولیس و شموشک باخت تا با 12 امتیاز در رتبه های بالای جدول جای گیرد. شاگردان دنیزلی در این شش بازی توانستند 9 گل بزنند و یکی از بهترین خطوط حمله لیگ باشند.

در لیگ ششم دنیزلی کارش را با یک باخت غیرمنتظره برابر ابومسلم در مشهد استارت زد اما پس از آن اوضاع برایش خوب شد و در ادامه توانست 3 برد و دو تساوی کسب کند. اگر سرخ ها می توانستند برد یک نیمه ای برابر ابومسلم را حفظ کنند، می توانستند 14 امتیاز بگیرند و در جایگاه فعلی تراکتور باشند.

دنیزلی در پرسپولیس و پاس نتوانست قهرمانی لیگ برتر را تجربه کند اما حالا با آغاز بسیار خوب، تراکتوری ها را امیدوار کرده که این طلسم را بشکند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1044

به "بهترین شروع دنیزلی در تاریخ فوتبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین شروع دنیزلی در تاریخ فوتبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید