تأکید پوتین بر لزوم تقویت همکاری ها بین کشورهای منطقه قطب شمال

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، رئیس جمهوری روسیه در پیام خود برای اجلاس بین المللی قطب شمال تأکید کرد که راهکار مسکو برای تقویت همکاری ها در این منطقه تغییری نیافته و گفت وگوها از جمله در سطح نظامی بین کشورهای منطقه ضروری است.

تأکید پوتین بر لزوم تقویت همکاری ها بین کشورهای منطقه قطب شمال

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری نووستی، دفتر مطبوعاتی کاخ کرملین گفت که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در پیام استقبال خود برای شرکت کنندگان و میهمانان هفتمین اجلاس بین المللی با عنوان قطب شمال-سرزمین گفت وگو بر تغییرناپذیر بودن خط مشی روسیه در راستای تقویت همکاری های همه جانبه کشورهای منطقه قطب شمال تاکید کرد.

اجلاس بین المللی قطب شمال-سرزمین گفت وگو که 11-10 آوریل (21-20 فروردین) در سن پترزبورگ برگزار می شود، یکی از عرصه های کلیدی برای بررسی مسائل و مسائل و دورنمای روابط کشورهای منطقه قطب شمال در سطح جهانی است.

ولادیمیر پوتین در پیام خود یادآور شده، این اجلاس از حمایت گسترده بین المللی برخوردار بوده و متحد کننده محافل کارشناسی و علمی، سیاستمداران و تجار کشورهای مختلف جهان است که تصمیمات مهم درباره روند توسعه قطب شمال و استفاده از منابع طبیعی این سرزمین را اتخاذ می کنند.

وی تاکید کرد: روسیه هیچ تغییری در راه چاره خود برای تقویت همکاری ها با کشورهای منطقه قطب شمال نداده و همچنان معتقد است که با تشریک مساعی می توان قطب شمال را به منطقه صلح، ثبات و برابری تبدیل کرد. مقامات مسکو برای مشارکت در این زمینه آمادگی کامل دارند و در این راستا گفت وگوها، از جمله در سطح نظامی بین کشورهای منطقه بسیار مفید خواهد بود.

روسیه در حال حاضر با برخی کشورهای منطقه چنین تماس هایی را دارد، چرا که مسائل و مسائل در قطب شمال به تنهایی و بدون مشارکت قابل حل و فصل شدن نیستند.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 383

به "تأکید پوتین بر لزوم تقویت همکاری ها بین کشورهای منطقه قطب شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید پوتین بر لزوم تقویت همکاری ها بین کشورهای منطقه قطب شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید