تشریح نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرسپولیس و التعاون

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، امیرعلی حسینی مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین شرایط برگزاری ملاقات تیم های پرسپولیس و التعاون عربستان گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا روز بیست و ششم فوریه سال 2020 نامه ای را برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرد.

تشریح نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرسپولیس و التعاون

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

وی ادامه داد: در این نامه آمده است که بر اساس درخواست باشگاه التعاون عربستان در مکاتبه تاریخ 25 فوریه و درخواست برای به تعویق افتادن بازی این تیم مقابل پرسپولیس که قرار بود دوم مارس در زمین بی طرف و در دبی برگزار گردد مستحضر باشید که کنفدراسیون فوتبال آسیا کاملاً نسبت به شرایط حاضر و محدودیت هایی که کشورهای مختلف به دلیل شیوع ویروس کرونا با آن دست و پنجه نرم می نمایند اشراف دارد. همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا از ممنوعیت ورود شهروندان ایرانی به کشور امارات آگاه است.

حسینی گفت: در این نامه همچنین آمده که به همین دلیل و با توجه به شرایط به وجود آمده، کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفت که مسابقه مذکور تا اطلاع ثانوی به تعویق بیفتد. همچنین برای انجام بازی برگشت این دو تیم که قرار است 7 آوریل در کشور کویت و در زمین بی طرف برگزار گردد متوجه نگرانی های به وجود آمده هستیم اما از آنجا که زمان کافی برای برگزاری این بازی وجود دارد، به همین دلیل مسابقه در همان تاریخ باید برگزار گردد؛ مگر اینکه دولت کویت سفر به این کشور را برای انجام فعالیت های ورزشی ممنوع اعلام کند. از فدراسیون عربستان درخواست می گردد که زمین بی طرف جدیدی را برای میزبانی از پرسپولیس به انضمام توافق نامه فدراسیون میزبان تا روز آدینه 6 مارس 2020 به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1946

به "تشریح نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرسپولیس و التعاون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح نامه مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا برای پرسپولیس و التعاون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید