تقویم موقت سال 2021 فدراسیون جهانی کاراته اعلام شد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، فدراسیون جهانی کاراته برنامه رویدادهای سال 2021 این رشته را به صورت موقت بیان نمود.

تقویم موقت سال 2021 فدراسیون جهانی کاراته اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون جهانی کاراته پس از لغو تمامی رویدادهای سال 2020 به دلیل شیوع پاندمی ویروس کرونا، تقویم مشروط جدید خود را برای سال 2021 گفت.

نخستین رویداد رسمی فدراسیون جهانی در سال 2021، مسابقات قهرمانی رده ها سنی پایه اروپا در فنلاند است که این مسابقات از تاریخ 24 تا 26 بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

اما نخستین مرحله رقابت های لیگ جهانی کاراته وان نیز از تاریخ یک تا سوم اسفندماه در لیسبون پرتغال و دومین مرحله این مسابقات نیز از 22 تا 24 اسفندماه در باکو آذربایجان برگزار می شود.

مسابقات رده های سنی پایه قهرمانی آسیا نیز طبق اعلام فدراسیون جهانی در اسفندماه سال جاری در کویت برگزار خواهد شد، اما هنوز زمان دقیق این مسابقات از سوی فدراسیون جهانی اعلام نشده است.

همچنین سومین مرحله رقابت های لیگ جهانی مراکش که امتیازات آن در رنکینگ المپیکی توکیو محاسبه خواهد شد، اواخر فروردین ماه سال 1400 در رباط مراکش برگزار خواهد شد. این مرحله از مسابقات جایگزین مسابقات لیگ جهانی سال گذشته است که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود.

مسابقات قهرمانی اروپا که امتیازات آن برای نفرات اروپایی در رنکینگ المپیک محاسبه خواهد شد نیز از 22 اردیبهشت ماه سال 1400 در گوتنبرگ سوئد برگزار خواهد شد.

21 خردادماه سال 1400 نیز آخرین مرحله مسابقات جهانی کسب سهمیه المپیک طی سه روز در پاریس برگزار خواهد شد تا پس از انتها این رقابت ها رسما تکلیف نفرات المپیکی معین شود. این مسابقات با حضور نفراتی که از طریق رنکینگ سهمیه المپیک را کسب نکردند، برگزار خواهد شد.

رقابت های رشته کاراته المپیک توکیو نیز روزهای 14 تا 16 مردادماه برگزار خواهد شد تا رسما این رشته اولین حضور خود در معتبرترین رویداد جهانی را پشت سر بگذارد.

همچنین مسابقات کاراته قهرمانی جهان نیز از تاریخ 25 تا 30 آبان ماه سال 1400 در دبی برگزار خواهد شد.

تمامی این مسابقات در حال حاضر و با توجه به ویروس کرونا به صورت موقت از سوی فدراسیون جهانی کاراته اعلام شده است و احتمال تغییر در این برنامه ها وجود دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 4275

به "تقویم موقت سال 2021 فدراسیون جهانی کاراته اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقویم موقت سال 2021 فدراسیون جهانی کاراته اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید