خبرنگاران انبار احتکار موادشیمیایی در شهرک صنعتی بندرعباس کشف شد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، بندرعباس- خبرنگاران- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: انبار احتکار مواد شیمیایی بدون شناسه و ثبت در سامانه جامع انبارها در شهرک صنعتی بندرعباس کشف شد.

خبرنگاران انبار احتکار موادشیمیایی در شهرک صنعتی بندرعباس کشف شد

خلیل قاسمی روز پنجشنبه با اعلام خبر اضافه نمود: در بازدید بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) از انباری در شهرک صنعتی بندرعباس تعیین شد که اقلام موجود در این انبار به علت ثبت نشدن در سامانه جامع انبارها مصداق شاخص احتکار است.

وی ارزش ریالی این محموله را بیش از 420 میلیارد ریال بیان کرد و بیان داشت: به دلیل نبود ثبت سامانه انبارها، پرونده تخلف تشکیل شده جهت اعمال مراحل قانونی و صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی ارسال شد

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان بر ثبت تمامی موجودی کالاها در سامانه جامع انبارها تاکید و توضیح داد: همه اشخاص حقیقی و حقوقی موظف به ثبت انبار خود در سامانه جامع انبارها و ثبت موجودی کالای خود در این سامانه هستند و در غیر این صورت هرگونه گزارش و یا بازرسی، بعنوان کالای قاچاق و احتکار محسوب شده و با متخلفان برخورد می گردد.

قاسمی ابرازداشت: پنج صندلی رسیدگی به شکایت های مردمی در پنج نقطه شهر بندرعباس مستقر شده و شهروندان می توانند شکایت های خود را به وسیله سامانه 124 اعلام کنند.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 7459

به "خبرنگاران انبار احتکار موادشیمیایی در شهرک صنعتی بندرعباس کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران انبار احتکار موادشیمیایی در شهرک صنعتی بندرعباس کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید