اخبار اقتصادی

پر درآمدترین شغل برای خانمها با کمترین هزینه و کمترین زمان !

خبرگزاری خبرنگاران- بیشتر کسانی که از شغل خود ناراضی هستند مدام در تکاپوی این هستند تا راستا و پلی پیدا نمایند تا آنها را بسوی موفقیت و پیشرفت در زندگی سوق بدهد ما در این مقاله سعی داریم تا به شما یادآوری کنیم پول در آوردن آنقدر ها هم سخت نیس فقط کافیه...

26 اردیبهشت 1400

محدودیت تق و لق

دیوار و کرکره پایین کشیده شده، یکی در میان، کنار هم، تصویر جدید خیابان های اصلی در هفته دوم اعمال محدودیت های جدید در پایتخت است. شنبه گذشته ستاد ملی مبارزه با کرونا محدودیت های کرونایی را در شهرهای قرمز، نارنجی و زرد اعمال کرد.

22 اردیبهشت 1400

شمار جانباختگان به 3 میلیون نفر رسید، دانشمند ایرانی قوی ترین واکسن کرونا را می سازد، اولین واکسن خوراکی دنیا علیه کرونا در روسیه ساخته می گردد

خبرگزاری خبرنگاران-طبق آخرین آمار دنیای در شب گذشته با فوت 8 هزار و 831 نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در سراسر دنیا، شمار جان باختگان این بیماری به 3 میلیون نفر رسید.

20 اردیبهشت 1400

انتقاد مقام دولتی از ایجاد دوگانه مختلف درباره کرونا

خبرنگاران : معاون دفتر رئیس جمهوری با انتقاد از ایجاد دوگانه مختلف درباره کرونا اظهار کرد: دوگانه قصور حاکمیت/ مردم، دوگانه محدودیت های عرفی/ مذهبی مانند دوگانه ترکیه/عراق یا نمک آبرود/جمکران و ... تنها سبب می گردد که سلامت شهروندان...

20 اردیبهشت 1400

خاوازی و رزم حسینی به دادسرا احضار شدند

با توجه به مسائل به وجودآمده در روزهای پایانی سال و گرانی بعضی اقلام غذایی وزرای جهادکشاورزی و صمت جهت بیان توضیحات در این باره، به دادسرای دیوان محاسبات کشور احضار خواهند شد.

19 اردیبهشت 1400

بهره مندی روستاهای لرستان از تلفن ثابت

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: بیشتر روستاها و مناطق دور افتاده لرستان از تلفن ثابت بهره مند شده اند.

18 اردیبهشت 1400

همایش تجاری بازرگانان البرز و استونی برگزار گشت

همایش تجاری بازرگانان البرز با بازرگانان استونی به همت اتاق کرج و با حضور 25 شرکت استونیایی و 15 شرکت ایرانی برگزار شد. در این همایش تجاری، اعضای اتاق های البرز و استونی در زمینه های صنایع پلاستیک، شمش آلومینیوم و صنایع دارویی به بررسی راه های توسعه همکاری...

15 اردیبهشت 1400

رکوردداران سفر و تخلف های نوروزی

اسماعیل برات با این پیش درآمد که عوامل دیگری به غیر از سفر با تعریف هوشمند و ایمن، علت شرایط حال حاضر کشور است، گفت: در طول تعطیلات نوروزی هیچ گزارشی از مسافران و حتی وزارت بهداشت مبنی بر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در تاسیسات گردشگری دریافت نکرده ایم.

11 اردیبهشت 1400

کشور از کشاورز حمایت نمی کند خبرنگاران

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت ها تا آنجا که می توانستند سرمایه گذاری بسیار خوبی در بخش صنعت انجام داده اند لیکن در بخش کشاورزی کم کاری شده است.

8 اردیبهشت 1400

نگرانی جان بولتون از توسعه مناسبات تجاری چین و اروپا

مشاور سابق امنیت ملی آمریکا نسبت به توسعه مناسبات مالی و تجاری چین با بعضی کشورهای اروپایی ابراز نگرانی کرد.

7 اردیبهشت 1400

نشست وین یک گام ابتدایی سازنده در فرآیند بازگشت به برجام است

به گزارش خبرنگاران، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه در نشست خبری روزانه خود با اشاره به اینکه گفت وگوها در وین برای دومین روز متوالی ادامه دارد، گفت: احتمالاً توئیت یکی از مقامات اتحادیه اروپا را دیده اید که [فرایند] مذاکرات را بلندپروازانه و توأم...

6 اردیبهشت 1400

بحران یمن با سکوتی کرکننده و شرم آور روبرو شده است خبرنگاران

رهبر کاتولیک های دنیا امروز در سخنانی توضیح داد: بحران یمن با سکوتی کرکننده و شرم آور روبرو شده است.

4 اردیبهشت 1400

جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز یکشنبه 15 فروردین 1400

بورس امروز درست مثل روز گذشته کار خود را با ریزش شاخص کل آغاز کرده و اینطور که از صف های فروش اول صبح پیداست، انگار که شاخص کل به دنبال ثبت یک رکورد جدید در ریزش روزانه با دامنه محدود دو درصدی است. طوری که تنها در 30 دقیقه ابتدایی بازار نصف راه را رفته و...

30 فروردین 1400

سقوط دوباره قیمت نفت خام خبرنگاران

قیمت نفت خام در معاملات امروز، چهارشنبه، با کاهش وحشت بازار های جهانی از حملات انصارلله یمن به تأسیسات نفتی عربستان مجددا سقوط کرد.

28 فروردین 1400

اسلامی: 7 پروژه ریلی پروژه ریلی تا انتها 1400 تکمیل می گردد، پیگیری اتصال راه آهن درون شهری به برون شهری خبرنگاران

وزیر راه و شهرسازی گفت: 7 پروژه ریلی داریم که بخشی از این پروژه ها تا خاتمه دولت و بخشی تا خاتمه سال 1400 به بهره برداری می رسد.

26 فروردین 1400

رنکنیگ المپیکی کشتی؛ صدرنشینی یزدانی در دنیا ادامه دارد

تهران (پانا) - اتحادیه جهانی کشتی رنکینگ کشتی گیران برای حضور در بازی های المپیک توکیو را اعلام نمود.

24 فروردین 1400

فیلم هایی سینمایی آخر هفته تلویزیون اعلام شد خبرنگاران

همراه، اسپهبد خورشید، صلح شکن، موزه و حکم مادری پنج فیلم جدیدی هستند که به همراه فیلم های دیگری، آخر این هفته از شبکه های سیما پخش می شوند.

21 فروردین 1400

آمریکا: اموال ایران در کره جنوبی هنوز آزاد نشده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از یونهاپ، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا با اعلام اینکه اموال ایران در کره جنوبی هنوز آزاد نشده است، از رایزنی با مقامات سئول درباره آزادسازی احتمالی این اموال خبر داد.

20 فروردین 1400

خبرنگاران بیش از 53 میلیارد تومان برای جبران خسارات زلزله سمیرم اختصاص یافت

اصفهان - خبرنگاران - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از اختصاص 53 میلیارد و 455 میلیون تومان اعتبار برای بازسازی مناطق خسارت دیده از زلزله 29 بهمن در شهرستان سمیرم اطلاع داد.

17 فروردین 1400

لرستان بهترین ظرفیت در حوزه گردشگری را دارد

ایسنا/ براساس آخرین اخبار بدست آمده، لرستان بهترین ظرفیت در حوزه گردشگری را دارد.

16 فروردین 1400
تعداد: (463)