داریکوا: کریم انصاری فرد مهیای گلزنی در چمپیونشیپ است

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، هافبک تیم ناتینگهام فارست توانمندی های همبازی جدید ایرانی اش را ستود.

داریکوا: کریم انصاری فرد مهیای گلزنی در چمپیونشیپ است

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی و به نقل از سایت ناتینگهام پست، تندایی دارویکا، هافبک انگلیسی ناتینگهام فارست درباره کریم انصاری فرد، ملی پوش ایرانی و نخستین بازی اش در ترکیب این تیم برابر شفیلد یونایتد گفت: این نخستین بازی کریم انصاری فرد بود و نشان داد که نگرش به او مثبت است. کریم در این بازی میل خود به گلزنی در قامت یک مهاجم و یاری به تیم ناتینگهام فارست را به نمایش گذاشت. مسئله مهم این است که نمی خواهد گلی را از دست بدهد.

کریم انصاری فرد در دقایق پایانی بازی خانگی تیم ناتینگهام فارست در هفته شانزدهم چمپیونشیپ انگلیس برابر تیم صدرنشین شفیلد یونایتد وارد میدان شد. این نخستین بازی کریم انصاری فرد با پیراهن ناتینگهام فارست یک روز پس از کسب ویزای کار انگلیس و عقد قرارداد با تیم جدیدش بود که تحسین آرتور کارانکا (سرمربی) را نیز به دنبال داشت.

این بازیکن 26 ساله ادامه داد: کریم انصاری فرد در بازی با تیم شفیلد یونایتد خوب بود و از مدت ها قبل با ما تمرین می نماید. او منتظر ماند تا پس از کسب ویزای کارش برای ناتینگهام فارست بازی کند. کریم انصاری فرد ویژگی های خوبی دارد و در دروازه حریف سرعتی و تمام کننده خوبی است. زمانی که فرصتی برای بازی در تیم ناتینگهام فارست پیدا می نماید می توانیم امیدوار باشیم چندین گل برای ما خواهد زد. او مهیای گلزنی در چمپیونشیپ است. هم پستی کریم انصاری فرد بازیکن ماه چمپیونشیپ انگلیس شد

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 169

به "داریکوا: کریم انصاری فرد مهیای گلزنی در چمپیونشیپ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داریکوا: کریم انصاری فرد مهیای گلزنی در چمپیونشیپ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید