دل پیرو: رونالدو به تنهایی نمی تواند یوونتوس را قهرمان اروپا کند، اینتر کونته مرا یاد یووه 2011 می اندازد

ستاره سابق تیم فوتبال یوونتوس برای خاتمه طلسم 23 ساله این تیم در لیگ قهرمانان اروپا شانس زیادی قائل است.

دل پیرو: رونالدو به تنهایی نمی تواند یوونتوس را قهرمان اروپا کند، اینتر کونته مرا یاد یووه 2011 می اندازد

برای سفر به تور اروپا با بهترین کارشناسان مشورت کرده و بهترین برنامه سفر را انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، آلساندرو دل پیرو جزو آن دسته از بازیکنان سابق یوونتوس است که آخرین قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا را در فصل 1996 رقم زدند. او اما می گوید که به شکسته شدن طلسم 23 ساله بانوی پیر برای قهرمانی در مهمترین تورنمنت باشگاهی جهان خوشبین است.

دل پیرو گفت: من نسبت به موفقیت این تیم در فصل جاری خوشبین هستم اما دیر یا زود این تیم به هدفش خواهد رسید. کریستیانو به تنهایی نمی تواند یوونتوس را قهرمان کند اما این را هم نمی توان کتمان کرد که یوونتوس او را برای قهرمانی در این رقابت ها خرید و به نظر من او این فصل حتی بهتر از فصل گذشته کار خواهد نمود.

ستاره سابق خط حمله بانوی پیر با توصیف مائوریتزیو ساری به عنوان یک سرمربی بزرگ برای راه راه پوشان تورین اضافه نمود: هر سه نماینده ایتالیا (یوونتوس، اینتر و ناپولی) شانس صعود به مرحله حذفی را دارند و به نظر من حتی آتالانتا هم می تواند صعود کند.

دل پیرو در ادامه درباره مربیگری هم تیمی سابقش آنتونیو کونته در اینتر هم مطرح کرد: اینتر کونته؟ تیم او مرا یاد یوونتوس تحت هدایتش در سال 2011 می اندازد که تیمی باانگیزه بود و اراده فراوانی برای کسب پیروزی داشت. در یوونتوس، کونته خیلی زود تأثیرش را بر تیم گذاشت و انگیزه اش برای کسب پیروزی را به بازیکنانش هم انتقال داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 22 مهر 1398 شناسه مطلب: 813

به "دل پیرو: رونالدو به تنهایی نمی تواند یوونتوس را قهرمان اروپا کند، اینتر کونته مرا یاد یووه 2011 می اندازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دل پیرو: رونالدو به تنهایی نمی تواند یوونتوس را قهرمان اروپا کند، اینتر کونته مرا یاد یووه 2011 می اندازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید