رزمندگان یمنی بر پادگان اللبنات در استان الجوف مسلط شدند

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، خبرگزاری سبأ یمن گفت که رزمندگان یمنی پادگان اللبنات در استان الجوف را طی یک عملیات هجومی که ده ها کشته و زخمی از میان مزدوران ائتلاف سعودی برجای گذاشت، از آنها بازپس گرفتند.

رزمندگان یمنی بر پادگان اللبنات در استان الجوف مسلط شدند

به گزارش گروه بین الملل مجله تصویر و سرگرمی، یک مقام نظامی یمن جمعه شب از پاکسازی پادگان نظامی اللبنات و اطراف آن در استان الجوف طی یک عملیات هجومی گسترده خبر داد.

این مقام نظامی یمن به خبرگزاری یمنی (سبأ) گفت: طی عملیات پاکسازی پادگان اللبنات شمار زیادی از مزدوران ائتلااف سعودی از جمله چند سرکرده آنها کشته یا زخمی شدند.

این مقام یمنی شرح داد: دشمن برای بازپس گیری مواضع خود در اللبنات اقدام به یک پیشروی بزرگ و همه جانبه کرده بود که در آن پیروز نبود و متحمل خسارات سنگینی شد.

پس از پاکسازی اللبنات و اطراف آن نیروهای ارتش و کمیته های مردمی به سمت ارتفاعات الاقشع و روستای الخسف رفتند و آنجارا کاملا پاکسازی کرده و مزدوران سعودی را از آنجا بیرون کردند.

نیروهای ارتش و رزمندگان کمیته های مردمی یمن در مقطع اخیر به پیشروی های گسترده ای در جنوب غرب استان الجوف و غرب استان مارب دست یافتند اگرچه نیروهای ائتلاف سعودی هم در استان الجوف حملات گسترده ای را با پشتیبانی هوایی در چند جبهه از جمله شمال غرب و جنوب غرب بخش خب و الشعف برای اشغال دوباره مناطق تازه آزاد شده علیه رزمندگان یمنی انجام دادند که به پیروزیتی دست نیافتند.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 29 خرداد 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 2603

به "رزمندگان یمنی بر پادگان اللبنات در استان الجوف مسلط شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزمندگان یمنی بر پادگان اللبنات در استان الجوف مسلط شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید