علی علیپور: گلایه من بابت رقم قراردادم با باشگاه پرسپولیس است، باید ببینیم تا پیش از اردوی ترکیه چه اتفاقاتی می افتد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، علی علیپور، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت که گلایه اش بابت رقم قراردادی است که با این باشگاه دارد.

علی علیپور: گلایه من بابت رقم قراردادم با باشگاه پرسپولیس است، باید ببینیم تا پیش از اردوی ترکیه چه اتفاقاتی می افتد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علی علیپور در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فعلاً تمرینات بدنسازی را پشت سر می گذاریم و قرار است چند روز دیگر به اردوی 9 روزه ای در خارج از کشور برویم تا آماده مسابقات شویم.

وی درباره پیشنهادات خارجی خود و بحث جدایی اش از پرسپولیس توضیح داد: بله، چنین موضوعی مطرح بود. اول بگویم من هرچه دارم از پرسپولیس است و همه چیزم را مدیون این باشگاه هستم. هرچه دارم و ندارم از محبت طرفداران و تیم پرسپولیس است. چند پیشنهاد خوب برای من به باشگاه آمده بود، اما با بحث هایی که پیش آمد و طبق قراردادی که دارم موظفم به تمرینات بیایم. من یک سال دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه توضیح داد: با مسئولان باشگاه صحبت کردم و قرار شده خواسته من را باشگاه فراهم کند تا یک سال دیگر کنار تیم بمانم. البته تمام این مسائل بستگی به این دارد که باشگاه شرایط را فراهم کند. من پنج سال در تیم پرسپولیس حضور داشتم و همه شرایط قرارداد من را می دانید. من هیچ وقت حاشیه ای نداشتم و بعد از پنج سال این خواسته را دارم تا شرایطی فراهم گردد که بتوانیم همکاری خوبی داشته باشیم.

علیپور در واکنش به این موضوع که با ترانسفر شدن او درآمد خوبی به باشگاه می رسید، گفت: بله، درآمدی خوبی به باشگاه می رسید، اما شاید باشگاه در شرایطی است که احتیاج دارد من یا همه بازیکنان در تیم بمانیم. البته من عضو کوچکی از تیم هستم، اما شرایط به نحوی است که باید ببینیم تا پیش از اردوی ترکیه چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد.

وی در خصوص اینکه رقم قراردادش با باشگاه پرسپولیس نیز بسیار پایین است، گفت: بله، گلایه من هم همین است. بازیکنان خارجی در طول فصل به پرسپولیس می آیند و به دلار و یورو پول می گیرند، اما مشکل ما بچه های تیم این است که به ما توجه نمی گردد. من پنج سال در این تیم بودم و کوچک ترین حاشیه ای ایجاد نکردم، اما همه می دانید قرارداد من چقدر است.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 530

به "علی علیپور: گلایه من بابت رقم قراردادم با باشگاه پرسپولیس است، باید ببینیم تا پیش از اردوی ترکیه چه اتفاقاتی می افتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی علیپور: گلایه من بابت رقم قراردادم با باشگاه پرسپولیس است، باید ببینیم تا پیش از اردوی ترکیه چه اتفاقاتی می افتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید