مازندران، جواد نکونام: یزدی در حد و اندازه های خودش حرف بزند، حالا هر کسی را که دوست دارند جای من بیاورند

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه داریوش یزدی باید در حد و اندازه های خودش حرف بزند، گفت: 11 نفره بودیم 6-5 گل به استقلال خوزستان می زدیم.

مازندران، جواد نکونام: یزدی در حد و اندازه های خودش حرف بزند، حالا هر کسی را که دوست دارند جای من بیاورند

به گزارش خبرنگاران از قائمشهر، جواد نکونام پس از پیروزی 2 بر صفر تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل استقلال خوزستان گفت: به مردم قائمشهر تبریک می گویم. صحبت کسانی که یک سال است در فوتبال آمده اند را چاپ نکنید. ما 10 نفره حریف را بردیم. اگر یازده نفره بودیم، 5، 6 تا می زدیم.

وی درباره انتقاداتی که داریوش یزدی سرمربی تیم استقلال خوزستان داشت، گفت: بهتر است او در حد و اندازه خودش صحبت کند. ما امروز دو بر صفر پیروز شدیم و حتی زمانی که 10 نفره بودیم موقعیت های گل بیشتری هم داشتیم. اینکه دو بر صفر آن هم مقابل یک تیم 10 نفره بازنده باشی و حواس مردم را پرت کنی راحت ترین کار است. به نظرم اخراج بازیکن ما کادو به حریف بود. در واقع اگر قرار به صحبت درباره داوری باشد این بی انصافی است.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در خصوص حضور عباس زاده در ترکیب تیمش با توجه به حکم کمیته انضباطی عنوان نمود: با توجه به اینکه عباس زاده اولین بار بود این کار را می کرد ما سه روز قبل از بازی درخواست تعلیق حکم او را دادیم و موضوع دیگری نبود. این در حالی بود که اعتراض او به حق بود آن هم در دیداری که ما به ناحق باختیم.

نکونام درباره شرایط بازی گفت: نیمه اول به طور کامل تحت کنترل ما بود و حتی می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم؛ در آخرین دقیقه نیمه اول داور در اخراج بازیکن ما اشتباه کرد. هر چند بازیکن ما بچگی کرد. با توجه به 10 نفره شدن سعی کردیم در نیمه دوم از ضد حملات استفاده کنیم که روی این شیوه هم به گل رسیدیم و هم فرصت های دیگری داشتیم. این پیروزی برای بازیکنان و طرفداران نساجی است و امیدوارم ادامه داشته باشد. ما احتیاج داریم که باور داشته باشیم که می توانیم.

وی ادامه داد: تمرینات ما تا دو روز تعطیل است و خوشحالی ما نیز از این برد زمانی که بازیکنان به تمرین باز می گردند ادامه خواهند داشت. در تیم مان نفرات اصلی و ذخیره نداریم و آنچه اهمیت دارد تیم نساجی است. ما یک تیم کامل و یکدل هستیم. خوشبختانه شرایط نساجی بهتر از قبل شده است.

نکونام اضافه نمود: با توجه به صحبت های اخیر که مطرح شد می خواهم عنوان کنم حالا که نساجی شرایط خوبی دارد هر کسی را که دوست دارند بیاورند. واقعیت این است که من اینگونه نمی توانم کار کنم چرا که دوست دارم کارم را با اقتدار انجام دهم. من احتیاج به آرامش و احترام دارم و فکر می کنم لایق این شرایط هستم تا الان که دوازده هفته از لیگ گذشته هزار تومان هم نگرفته ام و اگر کسی به من پول داده بگوید تا دستش را ببوسم. من به دنبال پول نیستم اما یکسری توقعات دارم. آن از پارسال که به لیگ برتر صعود کردیم این هم از سال جاری که شرایطمان بد نیست. ما در تیم مان بازیکن میلیاردی نداریم. باید به این نفرات افتخار کرد. ما خوب تمرین و فوتبال بازی می کنیم اما کم لطفی می گردد. اگر قرار است اتفاقی بیفتد همین الان رخ بدهد بهتر است.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: من احتیاج به احترام دارم. مربیانی هستند که حد و اندازه شان نساجی نیست اما این طرف و آن طرف صحبت می نمایند. من آدمی نیستم که بترسم و اجازه بدهم که کسی به من بگوید چه کار کنم یا نکنم. در واقع تا زمانی که حضور داشته باشم با قدرت می مانم. مهم نیست شاید امروز و فردا بروم. به هر حال کسی مادام العمر اینجا ننشسته است. ما لایق این هستیم که وقتی بدون پول به کار ادامه می دهیم حداقل به تیم احترام بگذارند. کار کردن با من سخت است چون احتیاج به تمرکز و کار دارم. اگر حرف هایی که مطرح می گردد به گوش بازیکن برسد او دیگر در تمرینات به حرفم گوش نخواهد داد.

نکونام اضافه نمود: ما با جان و دل کار می کنیم آیا یکبار اعتراض کردم فلان بازیکن را بیاورید. نقاط ضعف را می دانیم و با توجه به بودجه باشگاه نفرات جدید را جذب می کنیم. با همین نفراتی هم که سال جاری گرفتیم معتقدم که بار تیمی ما خوب است.

وی در سرانجام در خصوص مجتبی رمضانی بازیکن تیمش گفت: از زمانی که من در سایپا بودم رمضانی را می شناسم. من او را دوست دارم و امیدوارم هر کجا هست موفق باشد.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 171

به "مازندران، جواد نکونام: یزدی در حد و اندازه های خودش حرف بزند، حالا هر کسی را که دوست دارند جای من بیاورند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مازندران، جواد نکونام: یزدی در حد و اندازه های خودش حرف بزند، حالا هر کسی را که دوست دارند جای من بیاورند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید