متفاوت ترین فیلم سارا و نیکا ، هواداران آنها لو دادند!

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، خبرنگاران: هواداران سارا و نیکا ویدئویی خنده دار و عجیب از آن ها درست کردند.

متفاوت ترین فیلم سارا و نیکا ، هواداران آنها لو دادند!

سارا و نیکا دوقلو های مرکزی هستند که در 6 قسمت سریال مرکز حضور داشتند. اما سارا و نیکا در آخرین قسمت های فصل ششم سریال مرکز از بازی در این فیلم حذف شدند. سارا و نیکا دوقلو های پرحاشیه ای هستند که در فضای مجازی فعالیت گسترده ای دارند. معروفیت سارا و نیکا از ابتدا در سریال مرکز بوده است اما پس از انتشار فیلم خارج از عرف سارا و نیکا در کنار استخر از ادامه بازی در این سریال کنار گذاشته شدند.

به گزارش خبرنگاران، هواداران سارا و نیکا از کلیپ هایی که این دو خواهر در فضای مجازی گذاشته اند، استفاده نموده و ویدئوی خنده دار و عاشقانه برای آن ها ساخته اند.

زندگینامه سارا و نیکا فرقانی اصل

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. در حالی که مدتی پیش اخباری در خصوص ساخت فصل تازه مرکز منتشر شد اما این دو خواهر از این سریال کنار گذاشته شدند . سارا و نیکا مجرد هستند و از سال 93 برای زندگی به خارج از کشور رفتند.نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

نحوه ورود سارا و نیکا به مرکز

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال مرکز به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای مرکز انتخاب شدند.

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همیشه در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

معروفیت سارا و نیکا

سری اول سریال مرکز در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو - سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به معروفیت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با مرکز بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می نمایند.

خانواده سارا و نیکا و مهاجرت

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو مرکز از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو راهی کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

منبع: رکنا
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 9621

به "متفاوت ترین فیلم سارا و نیکا ، هواداران آنها لو دادند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متفاوت ترین فیلم سارا و نیکا ، هواداران آنها لو دادند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید