مجید جلالی: مقابل طرفداران مان چاره ای نداریم جز اینکه خوب و کم نظیر باشیم، مقابل فولاد همه چیز برای ما خوب پیش رفت

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: استادیوم ما شاید امکاناتی نداشته باشد، اما مقابل طرفداران مان چاره ای نداریم جز اینکه خوب و کم نظیر باشیم.

مجید جلالی: مقابل طرفداران مان چاره ای نداریم جز اینکه خوب و کم نظیر باشیم، مقابل فولاد همه چیز برای ما خوب پیش رفت

به گزارش خبرنگار مجله تصویر و سرگرمی از قائمهشر، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از فزونی تیمش مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری گفت: واقعاً دوست دارم قبل از هر چیزی، از طرفداران مان که در استادیوم یک جو کم نظیر را ساختند، تشکر کنم، استادیومی که شاید امکاناتی ندارد، اما ما مقابل طرفداران مان چاره ای نداریم جز اینکه خوب و کم نظیر باشیم. بیشترین سهم این برد متعلق به آنهاست و خوب است که من از بازیکنانم هم بابت برد خوب شان تشکر کنم. آنها فداکاری و تعهد زیادی در زمین داشتند.

وی در ادامه اضافه کرد: ما کار بزرگی کردیم. فولاد از زمانی که قطبی آمده است بی نظیر بوده و در چهار بازی 10 امتیاز گرفته اند. ما حتی موقعیتی هم به آنها ندادیم، اما در دقایقی از بازی به فولادی ها فرصت می دادیم جلو بیایند تا از فضای پشت آنها استفاده کنیم. این برد را هم به طرفداران، مسئولان باشگاه و تیم تقدیم می کنم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در مورد اینکه آیا آرفنگ دافه عملکرد خوبی داشته است یا نه، گفت: دافه بازیکن سرعتی است که پا به توپ می گردد. در این بازی دیدید که مدافعان کناری فولاد، به خصوص میرزایی با سرعت اضافه می شدند. من باید دافه را مقابل او می گذاشتم تا در سرعت بتوانیم خوب عمل کنیم. تا زمانی هم که در زمین بود به نظرم وظیفه فنی اش را به درستی انجام داد. شاید چون طرفداران فقط توپ را دنبال می نمایند، از عملکرد او رضایت زیادی نداشتند، اما به نظرم او وظیفه فنی اش را خوب انجام داد.

جلالی درباره اینکه آیا از عملکرد محمدامین رضایی، دروازه بان جوان نساجی رضایت داشته است یا نه و اینکه آیا از عبدی به عنوان هافبک دفاعی استفاده نموده بود، گفت: محمدامین رضایی عالی بود و دو بازی سنگین در اینجا انجام داده که خوب بوده است. خوشحالم صاحب دروازه بانی شده ایم که همه به او اعتماد داریم. شاید قبل از این چهار بازی تصور خود من نسبت به او این نبود، اما اکنون تفاوت دارد. از نظر اخلافی هم یک پسر بسیار خوب است. از نظر فنی هم باید بگویم فولاد یک تیم بی نظیر و قدرتمند بود که ما باید حساب شده نفرات مان را انتخاب می کردیم. به نظرم فولاد در بخش حمله یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ است و هر بازیکنی بخواهند را در اختیار دارند. شاید در نقاطی بازیکنان زیادی ندارند، اما در خط حمله خوب هستند. ما مهرداد عبدی را بالای دو هافبک دفاعی مان بازی دادیم که توانستیم در ضربات ایستگاهی هم از او استفاده کنیم و برای ما گل هم زد. فکر می کنم مقابل فولاد از آن روزهایی بود که همه چیز برای ما خوب پیش رفت.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره عملکرد داور مسابقه این تیم مقابل فولاد خوزستان گفت: فکر می کنم دیداری سنگین و پرفشار بود و در این رفت و آمدهای سریع، داور خوب عمل کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 325

به "مجید جلالی: مقابل طرفداران مان چاره ای نداریم جز اینکه خوب و کم نظیر باشیم، مقابل فولاد همه چیز برای ما خوب پیش رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجید جلالی: مقابل طرفداران مان چاره ای نداریم جز اینکه خوب و کم نظیر باشیم، مقابل فولاد همه چیز برای ما خوب پیش رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید