نقش آفرینی ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم رسانه ای می شود

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، فرمانده کل ارتش گفت: نقش آفرینی نیروی زمینی، نیروی هوایی و سایر نیرو های ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم، هر زمان که به صلاح باشد، رسانه ای می شود

نقش آفرینی ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم رسانه ای می شود

به گزارش گروه سیاسی مجله تصویر و سرگرمی، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش در حاشیه مراسم اختتامیه دوره های آموزشی تکاوران نزاجا در جمع مجله تصویر و سرگرمی گفت: نیروی زمینی از در دوران دفاع مقدس تاکنون نقش آفرین و افتخارآفرین بوده است.

وی در خصوص تغییرات ساختاری و تاکتیکی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی زمینی متناسب با تغییرات اجرا شده در تهدیدات، باید خود را متحول می کرد تا در هر شرایطی بتواند مأموریت های شناسایی، طرح ریزی و اجرای دقیق عملیات در حوزه های مختلف را انجام دهد.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: به حمدالله نیروی زمینی ارتش این کار بزرگ و انقلابی را با مدیریت جهادی فرمانده نیروی زمینی ارتش، با سرعت و عمق خوبی انجام داده است.

امیر سرلشکر موسوی افزود: امروز نیروی زمینی ارتش ساختارها، سازمان ها، مهارت ها، آموزش ها، تخصص ها و نحوه عملیات و عملکرد ها را تغییر داده و خود را برای تهدیدات پیش رو آماده کرده است.

وی با بیان اینکه امروز نیرو های واکنش سریع ارتش در اوج آمادگی قرار دارند، افزود: بخش های عمده ای از این نیرو ها در مرز های شرقی، غربی و جنوب غربی در حال پاسداری از حدود و ثغور کشور هستند.

فرمانده کل ارتش در سرانجام با اشاره به بیانات فرمانده معظم کل قوا پیرامون نقش آفرینی مؤثر ارتش در دفاع از حریم اهل بیت (س) گفت: نقش آفرینی نیروی زمینی، نیروی هوایی و سایر نیرو های ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم، هر زمان که صلاح باشد، رسانه ای می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1421

به "نقش آفرینی ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم رسانه ای می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش آفرینی ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم رسانه ای می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید