نقش آفرینی ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم رسانه ای می شود

فرمانده کل ارتش گفت: نقش آفرینی نیروی زمینی، نیروی هوایی و سایر نیرو های ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم، هر زمان که به صلاح باشد، رسانه ای می شود

نقش آفرینی ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم رسانه ای می شود

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش در حاشیه مراسم اختتامیه دوره های آموزشی تکاوران نزاجا در جمع خبرنگاران گفت: نیروی زمینی از در دوران دفاع مقدس تاکنون نقش آفرین و افتخارآفرین بوده است.

وی در خصوص تغییرات ساختاری و تاکتیکی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروی زمینی متناسب با تغییرات اجرا شده در تهدیدات، باید خود را متحول می کرد تا در هر شرایطی بتواند مأموریت های شناسایی، طرح ریزی و اجرای دقیق عملیات در حوزه های مختلف را انجام دهد.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: به حمدالله نیروی زمینی ارتش این کار بزرگ و انقلابی را با مدیریت جهادی فرمانده نیروی زمینی ارتش، با سرعت و عمق خوبی انجام داده است.

امیر سرلشکر موسوی افزود: امروز نیروی زمینی ارتش ساختارها، سازمان ها، مهارت ها، آموزش ها، تخصص ها و نحوه عملیات و عملکرد ها را تغییر داده و خود را برای تهدیدات پیش رو آماده کرده است.

وی با بیان اینکه امروز نیرو های واکنش سریع ارتش در اوج آمادگی قرار دارند، افزود: بخش های عمده ای از این نیرو ها در مرز های شرقی، غربی و جنوب غربی در حال پاسداری از حدود و ثغور کشور هستند.

فرمانده کل ارتش در سرانجام با اشاره به بیانات فرمانده معظم کل قوا پیرامون نقش آفرینی مؤثر ارتش در دفاع از حریم اهل بیت (س) گفت: نقش آفرینی نیروی زمینی، نیروی هوایی و سایر نیرو های ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم، هر زمان که صلاح باشد، رسانه ای می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: بروزرسانی: 2 دی 1398 شناسه مطلب: 1421

به "نقش آفرینی ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم رسانه ای می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش آفرینی ارتش در جبهه مقاومت و دفاع از حرم رسانه ای می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید