نماوا و فیلیمو بوی خون گرفت

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، تهران (پانا) - نخستین قسمت از مستند بوی خون با بررسی جنبه های مختلف سریال آقازاده فردا در فیلیمو و نماوا منتشر خواهد شد.

نماوا و فیلیمو بوی خون گرفت

به گزارش روابط عمومی این پروژه، این مستند به کارگردانی وحید سعیدی و نویسندگی احمد رنجبر، با هدف واکاوی موضوعات مطروحه در سریال آقازاده ساخته شده است و هر بار یکی از پرونده ها در آن زیر ذره بین قرار می گیرد. گفتگو با چهره های سیاسی و اجتماعی درباره آقازادگی و نیز مصاحبه با بازیگران سریال، دیگر محورهای اصلی هر قسمت هستند.

در قسمت اول بوی خون پرونده حراج های هنری با حضور مرتضی گودرزی دیباج، هنرمند نقاش مورد بررسی قرار گرفته است. در بخش دیگری از مستند، احمد توکلی، سیاستمدار درباره ریشه های شکل گیری پدیده آقازادگی و اثرات آن صحبت کرده است. بازیگران سریال آقازاده هم در این قسمت تعریف خود از مفهوم آقازادگی را بیان کرده اند.

مراحل شکل گیری سریال، بازتاب رسانه ای آن، نظرات مردم درباره آقازاده ها و ... بخش های دیگر قسمت اول این مستند را تشکیل می دهد.

قسمت اول مستند بوی خون با نام آقازاده فردا یکشنبه 9 آذر در پلتفرم های فیلیمو و نماوا بارگذاری می شود.

با توجه به اینکه قسمت های پایانی سریال آقازاده در حال توزیع دست اندارکاران بوی خون در نظر دارند دو قسمت از آن را در هر هفته توزیع کنند. بنابراین احتمال دارد علاوه بر یکشنبه ها، چهارشنبه ها نیز شاهد این مستند باشیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 6170

به "نماوا و فیلیمو بوی خون گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماوا و فیلیمو بوی خون گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید