نکات سفر با تور تایلند

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، کشور تایلند با جاذبه‌های فراوانی که دارد، یکی از زیباترین کشورهایی است که یکبار هم که شده باید به بازدید آن بروید. در این مقاله نکاتی را برای کسانی که اولین بار با تور تایلند همراه شده‌اند، گردآوری کرده‌ایم.

نکات سفر با تور تایلند

در تور تایلند هوشمندانه معامله کنید

خرید و فروش در تایلند می تواند سرگرم کننده باشد، توصیه می کنیم تا می توانید با فروشنده ها و تجار تایلندی چونه بزنید تا در نهایت به یک توافق مطلوب برسید. این مورد یکی از نکات سفر به تایلند است که می تواند در نهایت از نظر مالی خیلی به سودتان باشد. اگر از بازار شبانه روز چاتوچاک بازدید می کنید و یا به یکی از بازارهای معروف روی آب تایلند می روید، می توانید حتی اگر جنسی دارید همانجا بفروشید و یا اگر از کالایی خوشتان آمد با یک تخفیف درست و حسابی آن را بخرید. یک دلار ارزش چانه زدن ندارد، برای تخفیف گرفتن بیشتر قیمت را کم کنید. اگر دیدید فروشنده از شما ناراحت شد و اهمیتی نداد، مشکلی نیست! به فروشگاه دیگری مراجعه نمایید. در تور تایلند به جر مراکز خریدی که برندهای بین‌المللی دارند، در هر جایی می‎توانید تخفیف بگیرید.

استفاده از اسپری حشره کش در تور تایلند 

در تور تایلند و یا سفر به کشورهای استوایی مثل تایلند با همه ی خوشی هایی که دارد، گاهی باید انتظار نیش های گاه و بی گاه حشره ها هم باشید. یکی از نکات سفر به تایلند دانستن این است که قرار نیست نصف وقتتان صرف مقابله با حشره ها باشد، شما که دوست ندارید به دلیل خارش غیر قابل تحمل  یا یکی از چندین ویروس رایج تایلندی در هتل و اتاقتان بمانید پس بهتر است که ایمن سفر کنید. اسپری حشره کش باید در عین حال در تایلند جایگزین عطر و ادکلن شما  باشد. اطمینان داشته باشید که همیشه اسپری با اندازه و مدت اقامت سفر همراه داشته باشید. شما هرگز نمی دانید که یک پشه ویروسی تشنه به خون چه زمانی برای شام بیرون می رود.

مراقب تخفیف های خوب در تور تایلند باشید

اگر چیزی به نظر خیلی خوب باشد، احتمالش هست که درست باشد اما اگر یک راننده تاکسی به شما می گوید یک بنای خاص بسته شده است، احتمال اینکه دروغ گفته و می خواهد شما را به محل دیگری جهت بازدید راهنمایی کند بسیار زیاد است. پس اعتماد نکنید اگر آنها به شما بگویند که نمی توانند از تاکسی متر استفاده کنند، دروغ میگویند.

انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1402

به "نکات سفر با تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکات سفر با تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید