هشدار نماینده رشت به مسافران: کاری نکنید مردمِ عصبانی، آتش به اختیار مانع ورودتان شوند ، پلیس باید جریمه سنگین برای مسافرت های غیرضرور اعمال کند

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید نمود که بهترین راه مقابله با کرونا در شرایط کنونی پیشگیری است که با ماندن در خانه انجام می گردد.

هشدار نماینده رشت به مسافران: کاری نکنید مردمِ عصبانی، آتش به اختیار مانع ورودتان شوند ، پلیس باید جریمه سنگین برای مسافرت های غیرضرور اعمال کند

لذت بخشترین تجربه سفر را با مسافرت تجربه کنید. برای یافتن تورهای لحظه آخری، برنامه سفرهای مقرون به صرفه و دریافت راهنمایی از مسافران قدیمی با ما همراه باشید.

ایسنا:شهاب الدین بیمقدار، با اشاره به ضرورت توجه مردم به دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا، گفت: یکی از مسائل اصلی در جهت مقابله با کرونا افرادی بوده که به توصیه ها و دستورالعمل های پزشکان و متخصصان توجه ندارند. خرید شب عید کار واجبی نیست. مردم نباید رفت و آمرهای غیر ضروری داشته باشند.وی در ادامه اظهار کرد: بهترین راه مقابله با کرونا در شرایط کنونی پیشگیری است که با ماندن در خانه انجام می گردد. مردم باید در شهرهای خود و در خانه هایشان بمانند و رفت و آمدها را به حداقل برسانند.

نماینده مردم تبریز در مجلس توضیح داد: یکی از کارهای موثر محدودیت سفر از مبدا است. باید پلیس هدایت و رانندگی در خروجی های شهر های آلوده مستقر شده و با جریمه های سنگین مانع سفرهای غیر ضروری گردد. با فرمایش رهبری نیز تکلیف روشن شد و اکنون رئیس جمهور و کل دولت در عرصه مقابله با کرونا حضور دارند.

هیچ انسانی مهر تایید بر تحریم های ظالمانه حوزه درمان و بهداشت نمی زند

پروانه مافی نماینده تهران نیز، با اشاره به ضرورت مداخله جهانی برای کنار رفتن تحریم های حوزه درمانی و بهداشتی بیان نمود: بدیهی است در شرایطی که این بیماری به بیش از 100 کشور نفوذ نموده و حدود 100 هزار نفر در کل جهان درگیر این بیماری هستند یک پاندمی در حال روی دادن است. این همه گیری جهانی بسیاری از قواعد و مسائل را تحت تاثیر قرار داده و قطعا خیلی از مسائل باید کنار رود.

بنابر گزارش ایسنا، وی اظهار کرد: در شرایطی که کشورها درگیر مقابله با این ویروس هستند وجود تحریم ها به ویژه در حوزه درمان و بهداشت ظالمانه ترین مسئله است و جهان قطعا باید نسبت به آن معترض گردد. بشریت نسبت به این تحریم ها که هم از نظر مبادلات اقتصادی برای تامین دارو و هم از بعد ورود بعضی از دارو ها به کشور تاثیر گذار بوده، معترض است.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید نمود: هیچ انسانی در هیچ کجای جهان مهر تایید بر این اقدام ظالمانه نمی زند. رایزنی ها و نامه نگاری ها از سوی قوای مقننه، مجریه و قضاییه به اجلاسیه ها، نشست ها، مجامع بین المللی و مجامع حقوقی می تواند در کنار رفتن تحریم ها در شرایط کنونی موثر بوده و ذهن جهانیان را نسبت به این ظلم بیدار کند. تحریم ها اگر در شرایط کنونی ادامه یابد تهدیدی برای جان و سلامت بشریت است.

آمریکا با ممانعت ارسال دارو به ایران نشان داد انسانیت برایش اهمیتی ندارد

سید حسین نقوی حسینی،هم درباره تحریم دارو و تجهیزات پزشکی ایران از سوی آمریکایی ها و جنایت جنگی محسوب شدن این اقدام بشری گفت: ویروس کرونا تهدیدی جدی برای جامعه بشری محسوب شده و مرز، کشور، منطقه، قوم و مذهب نمی شناسد.

بنابر گزارش فارس، نقوی حسینی گفت: متاسفانه دولتمردان آمریکایی در تامین تجهیزات بهداشتی و درمانی که برای مقابله با ویروس کرونا به کار گرفته می گردد بخشی از رفتار ناقض حقوق بشری آنها محسوب شده و جنایت جنگی علیه ملت عظیم ایران است.

وی اضافه کرد: کورس آمریکایی ها در ممانعت از ارسال دارو به ایران به صدا درآمده و نشان دادند که بشریت و انسانیت برای آنها از اهمیتی برخوردار نیست و اقدامات خصمانه آنها به عرصه بین الملل ثابت کرد که ملت ها و سلامت آنها به هیچ وجه از اهمیتی برخوردار نیست.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: جامعه جهانی با فشار و ممانعت آمریکایی ها در عدم ارسال دارو به جمهوری اسلامی متوجه این اقدام خصمانه ایالات متحده شد چرا که آمریکایی ها همچنان بر طبل تحریم های بیشتر برای ایجاد محدودیت بیشتر بر جمهوری اسلامی ایران می کوبند.

مردم با سفر به گیلان داوطلبانه به استقبال کرونا می فرایند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، هم با انتقاد از حرکت سیل جمعیت مسافران به سمت استان گیلان، گفت: مسافران به این مهم توجه نمایند که کاهش مراجعه به بیمارستان های گیلان بیانگر کنترل ویروس کرونا نیست، بلکه به این دلیل است که مردم در پی آلودگی بیمارستان ها و افزایش میزان مرگ و میز در آنها به این مراکز مراجعه نمی نمایند، چرا که اعتماد خود را از دست داده اند.

بنابر گزارش خانه ملت، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آمار ابتلا به کرونا هنوز بالا است و عدم مراجعه مردم به بیمارستان ها به دنبال خودقرنطینگی باعث نبود اطلاعات آماری دقیق در این زمینه شده است.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه اخبار امروز نشان دهنده ترافیک سنگین در جاده گیلان به ویژه رودبار و منجیل است، تاکید نمود: ما از مسافران تقاضا داریم کاری ننمایند که مردم گیلان آتش به اختیار مانع ورودشان به این منطقه شوند، چرا که آنها عصبانی هستند از اینکه سیل جمعیت مسافران مانع از مهار این بیماری در گیلان می گردد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 12 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 2275

به "هشدار نماینده رشت به مسافران: کاری نکنید مردمِ عصبانی، آتش به اختیار مانع ورودتان شوند ، پلیس باید جریمه سنگین برای مسافرت های غیرضرور اعمال کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار نماینده رشت به مسافران: کاری نکنید مردمِ عصبانی، آتش به اختیار مانع ورودتان شوند ، پلیس باید جریمه سنگین برای مسافرت های غیرضرور اعمال کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید