کشف دو هویت جعلی در میان مسافران پرواز 370 مالزی

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، خبرنگاران: سردرگمی درباره سرنوشت هواپیمای پرواز 370 مالزی با انتشار گزارش هایی درباره مسروقه بودن گذرنامه دو نفر از سرنشینان این هواپیما افزایش یافت.

کشف دو هویت جعلی در میان مسافران پرواز 370 مالزی

با تور مالزی ارزان از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

به گزارش گروه رسانه های دیگر مجله تصویر و سرگرمی، براساس گزارش CNN، پس از انتشار بیانیه ای از سوی خطوط هوایی مالزی درباره هویت 239 سرنشین این هواپیما، اطریش حضور شهروند خود را در این پرواز انکار نموده و بیان کرد فردی که تعییناتش در لیست مسافران هواپیما اعلام شده در نهایت سلامت در کشورش به سر می برد اما گذرنامه وی یک سال پیش به سرقت رفته است.

همین رویداد در ایتالیا نیز اتفاق افتاده و وزیر امورخارجه ایتالیا تایید کرد هیچ ایتالیایی در این پرواز حضور نداشته است. مقامات مالایی بیان کردند از مسروقه بودن گذرنامه شهروند ایتالیایی باخبر بوده اند اما هنوز صحت آن را تایید ننموده اند. این شهروند ایتالیایی که نامش در لیست مسافران پرواز 370 بوده است نیز در نهایت سلامت در تایلند به سر می برد اما گذرنامه اش در آگوست سال گذشته به سرقت رفته است.

مقامات آمریکایی تایید نموده اند که هردو این گذرنامه ها در تایلند به سرقت رفته اند و مسروقه بودن این اسناد شدت نگرانی ها را مبنی بر تروریستی بودن حادثه مبهمی که برای پرواز 370 اتفاق افتاده، افزایش داده است. هیات ایمنی حمل و نقل ملی آمریکا گروهی را برای انجام تحقیقات بیشتر به مالزی اعزام نموده و همچنین FBI آماده اعزام نیروهای خود به این کشور است تا درصورت درخواست مقامات مالایی، در انجام تحقیقات به آنها یاری کند.

هنوز تعیین نیست چه برسر پرواز 370 هواپیمایی مالزی آمده است. کنترل ترافیک هوایی مالزی رد این هواپیما را پس از بلند شدن از فرودگاه کوالالامپور به مقصد چین از دست دادند و این هواپیما به گفته متخصصان در ایمن ترین بخش از جهت پرواز خود ناپدید شده است. با این همه کشف رد سوخت هواپیما در منطقه ای که هواپیما ناپدید شده احتمال سقوط آن را افزایش داده است، اما کشف نشدن لاشه یا بقایایی از هواپیما و سرنشینانش شدت ابهام درباره سرنوشت پرواز 370 مالزی را شدت بیشتری بخشیده است.

مجله تصویر و سرگرمی: انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 808

به "کشف دو هویت جعلی در میان مسافران پرواز 370 مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف دو هویت جعلی در میان مسافران پرواز 370 مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید