اختصاص 285 میلیارد ریال برای بازسازی راه های روستایی سیل زده خوزستان

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، خبرنگاران/خوزستان مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان از اختصاص 285 میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی راه های روستایی سیل زده خوزستان از سوی شرکت ملی نفت ایران اطلاع داد.

اختصاص 285 میلیارد ریال برای بازسازی راه های روستایی سیل زده خوزستان

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

رضا رضایی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به امضای یک تفاهمنامه با شرکت ملی نفت ایران اظهار کرد: شرکت ملی نفت ایران در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی در خوزستان با اداره کل راه و شهرسازی خوزستان یک تفاهم نامه همکاری مشترک منعقد کرد.

وی اضافه نمود: بر اساس این تفاهمنامه شرکت ملی نفت ایران 285 میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی راه های مناطق روستایی سیل زده اختصاص داد.

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان توضیح داد: مدیریت نظارت بر طرحهای عمرانی مناطق نفتخیز شرکت ملی نفت ایران در این تفاهم نامه متعهد شده است که در بهسازی 13 پروژه راه روستایی در شهرستان دشت آزادگان یاری کند.

رضایی ادامه داد: تامین اعتبار این 13 پروژه در قالب برنامه مدون 5 ساله در هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران مطرح و به تصویب رسیده است.

وی اعلام نمود: این تفاهم نامه با هدف مشارکت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در بهسازی جاده های روستایی خوزستان که در جریان سیلاب گذشته این استان دچار آسیب شدند، امضا شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1386

به "اختصاص 285 میلیارد ریال برای بازسازی راه های روستایی سیل زده خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 285 میلیارد ریال برای بازسازی راه های روستایی سیل زده خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید