ارتقای ایمنی پایانه های نفتی ایران، تضمین صادرات و ذخیره سازی نفت

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، به گزارش خبرنگاران، عباس اسدروز ظهر سه شنبه در نشست با مدیران مناطق پایانه های نفتی ایران اظهار کرد: شرکت پایانه های نفتی ایران به نمایندگی از شرکت ملی نفت و وزارت نفت ایران در حال حاضر آمادگی کامل برای اجرای ماموریت های محوله وزارت نفت در تمامی پایانه های نفتی کشور را دارا است.

ارتقای ایمنی پایانه های نفتی ایران، تضمین صادرات و ذخیره سازی نفت

وی اضافه کرد: یکی مهمترین مسئولیت های شرکت پایانه های نفتی ایران تضمین صادرات و ذخیره سازی نفت کشور است که با تکیه بر توان داخلی کشور و همچنین توسط واحد های عملیات دریایی، صادرات، فنی و نگهداری و.... طبق یک استاندارد تعریف شده به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه تمامی پروسه های ذخیره سازی و صادرات نفت کشور آنالیز، بهسازی، نوسازی می گردد.

سرپرست پایانه های نفتی ایران توضیح داد: از نظر ایمنی پایانه های صادرات کشور هم کارهای خوبی انجام شده و بدون وقفه و با نظارت کامل کارشناسان زبده و آموزش دیده حوزه ایمنی، صادرات و عملیات دریایی صادرات نفت خام کشور بدون ثانیه ای تاخیر انجام می گردد.

وی ادامه داد: هم اکنون پایانه نفتی خارگ یکی از برترین و استانداردترین پایانه های نفتی جهان به شمار می رود که در بین مشتریان بین اللملی نفت ایران اسلامی صندلی ویژه دارد.

اسدروز اعلام نمود: این شرکت در چند منطقه کشور از جمله شمال، عسلویه، ماهشهر و جزیره خارگ فعالیت دارد که مهم ترین و گسترده ترین آن جزیره خارگ است.

وی ادامه داد: پایانه نفتی خارگ بزرگترین پایانه نفتی کشور است و به عنوان آخرین حلقه وصل به اقتصاد جهانی است.

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 253

به "ارتقای ایمنی پایانه های نفتی ایران، تضمین صادرات و ذخیره سازی نفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقای ایمنی پایانه های نفتی ایران، تضمین صادرات و ذخیره سازی نفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید