افتتاح 4 پروژه گردشگری در استان اصفهان

با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری 4 پروژه گردشگری در استان اصفهان افتتاح شد.

افتتاح 4 پروژه گردشگری در استان اصفهان

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در استان اصفهان چهار پروژه گردشگری را افتتاح کرد.

هتل 3ستاره باران با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان در نخستین روز از سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی به اصفهان افتتاح شد.

این هتل دارای 4هزار متر زیربناست و عملیات اجرایی آن از سال 95 شروع شده است. هتل باران دارای 39 اتاق و 92 تخت است و برای 25 نفر اشتغال ایجاد نموده است.

هتل و مرکز تفریحی خرمشاد با اعتبار 34 میلیارد تومان در 12756 متر زیربنا نیز در این سفر افتتاح شد، عملیات اجرایی این پروژه از سال 94 شروع شد.

این مجموعه دارای 19 اتاق و 38 تخت برای اقامت و اسکان گردشگران است و با افتتاح این پروژه برای 150 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاده شده است.

سفره خانه سنتی بغوزیان که با اعتبار 1.5 میلیارد تومان در 303 متر زیربنا ساخته شده است نیز در سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی به اصفهان افتتاح شد، با افتتاح این مجموعه پذیرایی که عملیات اجرایی آن از سال 96 شروع شده است برای 15 نفر اشتغال ایجاد شده است.

اقامتگاه کریاس(مجدالعلما) که در زمینی به مساحت 1550 متر با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به بهره برداری رسید دارای 17 اتاق و 41 تخت برای گردشگران است، این اقامتگاه با اعتباری بالغ بر 7.5 میلیارد تومان ساخته شده است و برای 20 نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

منبع: سازمان میراث فرهنگی
انتشار: 7 اسفند 1397 بروزرسانی: 7 اسفند 1397 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 138

به "افتتاح 4 پروژه گردشگری در استان اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 4 پروژه گردشگری در استان اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید