باقری: زمان را از دست ندهیم به حضور مرادی در جهانی تایلند هم خوشبینم، او باید هر چه زودتر به هانوفر برود

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری گفت: هر ساعت و هر لحظه ای که بدون انجام اقدام درمانی برای سهراب مرادی می گذرد، خسارت دیگری را به همراه دارد، او باید هر چه زودتر راهی هانوفر گردد.

باقری: زمان را از دست ندهیم به حضور مرادی در جهانی تایلند هم خوشبینم، او باید هر چه زودتر به هانوفر برود

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

داوود باقری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص وضعیت جسمانی سهراب مرادی گفت: زمان برای ما خیلی اهمیت دارد چراکه محل آسیب دیده تازگی خودش را دارد و کار درمانی را باید در همین زمان انجام داد تا نتیجه گرفت. می گردد التهاب و یا خونریزی مفصلی را تخلیه کرد ولی اگر زمان بگذرد زخم کهنه شده و به آسیب مزمن تبدیل خواهد شد و درمانش سخت تر می گردد. ضمن اینکه ما فرصتی تا جهانی نداریم.

وی در پاسخ به این سوال که از قول او عنوان شده، سهراب مرادی قطعا جهانی تایلند را از دست داده است توضیح داد: اگر با همین وضعیت پیش برویم، بله. او نه صددرصد، بلکه هزار درصد به جهانی نمی رسد ولی اگر توجه ویژه ای به او بگردد ممکن است به جهانی برسد. ما با دکتر امینی در هانوفر در تماسیم. زمانی که اینجا همه می گفتند مرادی باید حتما به خاطر کمرش جراحی گردد، او نظرش این بود که بدون جراحی کار بهبود پیدا می نماید و همین اتفاق هم رخ داد و ما نتیجه گرفتیم. الان هم باید این را در نظر داشته باشیم که باید سهراب مرادی هر چه زودتر به آلمان برود و درمانش را در هانوفر دنبال کند.

باقری ادامه داد: در هانوفر، فیزیوتراپ، مربی وزنه برداری، پزشک متعهد و متخصص و همه گونه امکانات به صورت رایگان در اختیار سهراب مرادی قرار می گیرد و شرایط کاملا آماده است که مرحله درمانی اش را دنبال کند. اگر او هر چه زودتر به هانوفر برود، من خیلی خوشبینم که به جهانی اخیر هم برسد. حرف های من براساس مستندات پزشکی است.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری در خصوص اینکه این روزها سهراب مرادی چه اقدام درمانی را در پیش گرفته؟ گفت: هیچ، امکان هیچ کار پزشکی میسر نیست و باید زودتر به هانوفر برود. وزیر ورزش قول داده بود که این اتفاق رخ دهد اما هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است. من به عنوان یک پزشک کار را دنبال می کنم، موضوع اعزام خارج از محدوده کاری من است. ما روز گذشته هم بار دیگر موضوع مصدومیت سهراب مرادی را به صورت تخصصی آنالیز کردیم. عکس ها برای دکتر امینی در هانوفر ارسال شد. باید خود دکتر او را معاینه نمایند و من نمی دانم چرا این کار زودتر انجام نمی گردد. حتی یک روز را هم نباید از دست بدهیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 521

به "باقری: زمان را از دست ندهیم به حضور مرادی در جهانی تایلند هم خوشبینم، او باید هر چه زودتر به هانوفر برود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باقری: زمان را از دست ندهیم به حضور مرادی در جهانی تایلند هم خوشبینم، او باید هر چه زودتر به هانوفر برود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید