برنامه کامل رقابت ورزشکاران ایران در بازی های کشورهای اسلامی

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، برنامه روزانه ملی پوشان در بازی های کشورهای اسلامی تعیین شد.

برنامه کامل رقابت ورزشکاران ایران در بازی های کشورهای اسلامی

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی از 22 اردیبهشت تا اول خرداد در باکو آذربایجان برگزار می شود. ایران در این دوره در رشته های تیراندازی، تنیس، تنیس روی میز، تکواندو، ووشو، کاراته، زورخانه، شنا، شیرجه، واترپلو، وزنه برداری، کشتی آزاد و فرنگی، والیبال، بوکس، جودو، ژیمناستیک، دوومیدانی نماینده دارد.

برنامه روزانه نمایندگان ایران در بازی های کشورهای اسلامی به شرح زیر است: (ساعت مسابقات به وقت ایران است).

روز نخست: جمعه 22 اردیبهشت (12می)

رشته ساعت

والیبال :

ایران-عربستان

10:30

بوکس:

مرحله یک شانزدهم نهایی وزن 75 کیلوگرم

12:30
افتتاحیه 21:30

روز دوم : شنبه 23 اردیبهشت (13می)

رشته ساعت

کاراته:

کومیته بانوان و مردان مراحل حذفی، شانس مجدد، یک چهارم و نیمه نهایی

شانس مجدد و فینال

10:30

18:30

شنا:

مرحله گروهی 100متر پروانه و 50 و 200متر قورباغه

نیمه نهایی و فینال 50 و 200متر قورباغه

10:30

17:30

ژیمناستیک :

مقدماتی پارالل و دار حلقه

9:30

جودو:

مراحل یک شانزدهم، یک هشتم و یک چهارم نهایی وزن 66-کیلوگرم

نیمه نهایی و فینال

10:30

18:30

بوکس:

مراحل یک هشتم 49 ، 75 و 91 کیلوگرم

12:30

عصر از18:30

واترپلو:

ایران -آذربایجان

16:30

روز سوم: یکشنبه 24 اردیبهشت (14می)

رشته ساعت

تیراندازی :

مقدماتی و فینال میکس تیم 10متر و 25 متر سرعت مردان و 25 تپانچه زنان

9:30

ژیمناستیک:

مقدماتی خرک حلقه

9:30

جودو:

مراحل یک شانزدهم تا یک چهارم نهایی وزن 81-کیلوگرم

نیمه نهایی و فینال

10:30

عصر از 18:30

شنا:

100 و 200 متر قورباغه

10:30

کاراته:

کاتای مردان و زنان از مقدماتی تا فینال، کومیته مردان و زنان

10:30

عصر از18:30

بوکس:

یک هشتم نهایی 91+کیلوگرم

12:30

عصر از 18:30

والیبال:

ایران -قطر

10:30

واترپلو:

ایران -عربستان

17

روز چهارم : دوشنبه 25 اردیبهشت (15می)

رشته ساعت

تیراندازی:

مقدماتی و فینال 50متر تپانچه مردان، 25متر تپانچه استانداردمردان، مقدماتی و فینال 50 متر سه شرایط زنان

9:30

جودو:

تیمی

10:30

عصر از 15:30

شنا:

50متر آزاد، 100متر قورباغه

10:30

ژیمناستیک:

فینال پارالل و دار حلقه

فینال خرک حلقه

12:30

18

بوکس:

یک چهارم نهایی 49 کیلوگرم،

12:30

وزنه برداری:

دسته 69 کیلوگرم

آغاز رقابهای وزنه از 12:30 تا 20:30

روز پنجم: سه شنبه26 اردیبهشت (16می)

رشته ساعت

تیراندازی:

50متر سه شرایط مردان، 10متر تپانچه مردان

9:30
تکواندو

9:30

عضر از 18:30

دوومیدانی:

پرتاب دیسک، دوی 100متر زنان و مردان

10

عصر از 17:30

شنا:

100متر آزاد، 50متر کرال پشت،

10:30

عصر از 17:30

والیبال:

ایران-مراکش

10:30

وزنه برداری:

دست های 77 و 85 کیلوگرم

رقابتهااز ساعت 12:30تا 18:30

بوکس:

یک چهارم نهایی 91 و 91+کیلوگرم

12:30

عصر از 18:30

تنیس:

دور اول انفرادی و دوبل

10:30

واترپلو:

ایران- اندونزی

17

روز ششم: چهارشنبه 27 اردیبهشت(17می)

رشته ساعت

تیراندازی:

میکس تیم 10متر تپانچه

9:30
تکواندو

9:30

عصر از18:30

دوومیدانی:

پرش ارتفاع زنان، دوی 100متر زنان،پرش طول مردان

10

عصر از 17:30

پینگ پنگ:

انفرادی مردان و زنان

10:30

عصر از 17

کشتی فرنگی:

مقدماتی، شانس مجدد و یک چهارم نهایی

59 ،71 و 80 و 98کیلوگرم

نیمه نهایی و فینال

10:30

18:30

شنا:

50متر پروانه و 4در10متر مختلط ، فینال 10متر آزاد

10:30

عصر از 17:30

بوکس:

نیمه نهایی اوزان 49، 75،91 و 91+ کیلوگرم

12:30

عصر از 19:30

وزنه برداری:

دسته های 94، 105 و 105+کیلوگرم

رقابتها از 12:30تا 18:30

واترپلو:

ایران-ترکیه

اهدای مدال به تیم های برتر

17

19:45

روز هفتم: پنجشنبه 28 اردیبهشت (18می)

رشته ساعت
تکواندو

9:30

عصر از 18:30

دوومیدانی:

پرتاب چکش مردان، پرش طول مردان،پرتاب نیزه زنان،فینال دوی 200متر مردان و زنان

10

عصر از 17:30

کشتی فرنگی:

مقدماتی، شانس مجدد و یک چهارم نهایی اوزان 130، 85، 66 و 75 کیلوگرم

نیمه نهایی و فینال

10:30

18:30

شیرجه

10:30

عصر از 17:30

تنیس:

دور دوم دوبل

10:30

پینگ پنگ:

یک چهارم نهایی انفرادی مردان و زنان

10:30

عصر از 16:30

والیبال:

ایران-الجزایر

17:30

بوکس:

فینال

16:30

روز هشتم: جمعه 29 اردیبهشت(19می)

رشته ساعت

دوومیدانی:

پرش ارتفاع مردان

10

عصر از 17:30

شیرجه

10:30

عصر از 17:30

تنیس:

نیمه نهایی دوبل و یک چهارم نهای انفرادی

10:30

کشتی آزاد:

مقدماتی، شانس مجدد، یک چهارم نهایی اوزان

57 ،65 ،74 و 97 کیلوگرم

نیمه نهایی و فینال

10:30

18:30

پینگ پنگ:

نیمه نهایی و فینال انفرادی مردان و زنان

10:30

عصر از 16:30

روز نهم شنبه 30اردیبهشت (20می)

رشته ساعت
شیرجه

10:30

عصر از 17:30

کشتی آزاد :

مقدمانی، شانس مجدد، یک چهارم نهایی اوزان 86،70،61 و 125کیلوگرم

نیمه نهایی و فینال

10:30

18:30

تنیس:

نیمه نهایی دوبل و یک چهارم نهایی انفرادی

10:30

پینگ پنگ:

دور اول تا یک چهارم نهایی تیمی

10:30

عصر از 17

ووشو:

یک هشتم نهایی اوزان 65،70 و 75

یک هشتم نهایی اوزان 52،56،60

9:30

19:30

زورخانه 16:30

والیبال :

نیمه نهایی

17:30

کشتی آزاد:

مقدماتی، شانس مجدد، یک چهارم نهایی اوزان 61، 70، 86 و 125 کیلوگرم

نیمه نهایی و فینال

10:30

18:30

روز دهم: یکشنبه 31 اردیبهشت (21می)

رشته ساعت
شیرجه

10:30

عصر از 17:30

تنیس:

فینال دوبل و نیمه نهایی انفرادی

10:30

پینگ پنگ :

نیمه نهایی تیمی مردان و زنان

فینال تیمی زنان

10:30

17

زورخانه

10:30

عصر از 18:30

والیبال: فینال 17:30

ووشو:

نیمه نهایی اوزان 52،56،60،6570 و 75 کیلوگرم

19:30

روز یازدهم: دوشنبه اول خرداد (22می)

رشته ساعت

تنیس:

فینال انفرادی

10:30

پینگ پنگ:

فینال تیمی مردان

10:30

ووشو:

فینال تمامی اوزان

11:30
اختتامیه 20:30
منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1808

به "برنامه کامل رقابت ورزشکاران ایران در بازی های کشورهای اسلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه کامل رقابت ورزشکاران ایران در بازی های کشورهای اسلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید