پولادگر: تکواندو فرزند برومند نظام مقدس جمهوری اسلامی است، شهدا قهرمانان ماندگار ایران هستند

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، رئیس فدراسیون تکواندو گفت: تکواندو فرزند برومند نظام مقدس جمهوری اسلامی و نمادی از عظمت، سربلندی و اقتدار نظام اسلامی ایران در دنیا و آسیا است.

پولادگر: تکواندو فرزند برومند نظام مقدس جمهوری اسلامی است، شهدا قهرمانان ماندگار ایران هستند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو در گردهمایی ای که با حضور هزاران نفر از تکواندوکاران استان تهران به مناسبت روز جهانی تکواندو و تحت عنوان میثاق با ولایت در مجموعه ورزشی آزادی برگزار گردید، ضمن خیرمقدم به تمامی ورزشکاران و مسئولان حاضر در سالن گفت: تکواندو فرزند برومند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است چرا که تمام سال های بالندگی و شکوهش در سال های بعد از انقلاب می باشد. امروز می توانیم به تکواندو و قهرمانان ایران عزیز افتخار کنیم، چرا که نمادی از عظمت و سربلندی و اقتدار نظام اسلامی ایران در جهان و آسیا است.

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: امروز می توانیم بگوییم تکواندو یکی از رشته هایی است که در سال های بعد از انقلاب بیشترین موفقیت را در عرصه های جهانی و آسیایی برای کشور به دست آورده و قهرمانان ارزشمند تکواندوی ایران بارها و بارها باعث اهتزاز پرچم پرافتخار ایران در میادین بزرگ و مهم و معتبر جهان شده اند و ملیت های مختلف جهان را وادار نموده اند که به افتخار سرود و پرچم ایران به روی پا بایستند.

پولادگر اظهار داشت: حضور این جمع بزرگ و صمیمی و زمان برگزاری مراسم تقارن پیدا نموده با روز جهانی تکواندو که این جمعیت عظیم برای تکواندوی ایران اعتباری در انعکاس این مراسم به فدراسیون جهانی و اتحادیه آسیا خواهد بود.

وی ادامه داد: امروز با افتخار اعلام می کنیم تنها رشته المپیکی هستیم که در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در گروه دختران و پسران از لحاظ کیفیت سکو و مدال برابر هستیم. دختران ما امروز توانستند با انگیزه فراوان و با اقتدار نشان بدهند که علی رغم اینکه چند سال دیرتر از پسران در عرصه های جهانی و آسیایی حضور پیدا کردند، اما این توانایی را دارند که زمان را جبران نمایند و حتی در بعضی موارد نیز سبقت گرفتند از جمله همین مسابقات اخیر و حضور ارزشمندشان در عرصه های بین المللی نشان از اقتدار دختر و بانوی ایرانی است.

پولادگر با اشاره به افتخارآفرینی تکواندوکاران ایران در عرصه های بین المللی تصریح داشت: این افتخارات را باید تکرار کرد تا سینه های شما مالامال از غرور و افتخار گردد. از ابتدای سال تا الآن در رده نوجوانان و نونهالان در آسیا تمامی عنوان های قهرمانی را دختران و پسران ما به دست آورده اند و با اقتدار قهرمان آسیا شدند. تنها کشوری بودیم که با دو ترکیب متفاوت حضور پیدا کردیم و توانستیم دوباره عنوان ارزشمند قهرمانی جهان را توسط دختران نونهال به دست آوریم.

وی اضافه کرد: مهارت و اقتدار ورزشکاران ما مایه مباهات است و خداوند را شاکریم که امروز به لطف دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جوانان ما در همه رده های سنی می توانند سربلندی و اقتدار ایران را به رخ جهان بکشند. هرآنچه را داریم و هر موفقیتی را که در عرصه های مختلف کسب شده است نتیجه پیروی از ولایت می دانیم و همیشه سرباز فداکار وطن و ولایت هستیم.

پولادگر توضیح داد: شهدا قهرمانان ماندگار ایران اسلامی و الگوی ما هستند و امیدوارم که هرگز در کوچه پس کوچه های ذهنمان ذره ای از فداکاری هایشان را فراموش نکنیم. قطعاً جوانان برومند تکواندوی ایران، همیشه شهدای گرانقدر را به عنوان قهرمانان تاریخ معاصر و الگوی خودشان قرار داده و همیشه مطیع فرمان ولایت هستند.

+

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 747

به "پولادگر: تکواندو فرزند برومند نظام مقدس جمهوری اسلامی است، شهدا قهرمانان ماندگار ایران هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پولادگر: تکواندو فرزند برومند نظام مقدس جمهوری اسلامی است، شهدا قهرمانان ماندگار ایران هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید