بزرگ ترین خوابگاه دخترانه دانشگاه علوم پزشکی تبریز به بهره برداری می رسد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این که دانشگاه علوم پزشکی تبریز از سال 80 به بعد توسعه زیرساختی نداشته است، گفت: طی سال های گذشته ظرفیت دانشجویی دانشگاه دو برابر شده است، بر همین اساس در آینده ای نزدیک بزرگ ترین خوابگاه دخترانه دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ظرفیت 2 هزار و 500 نفر به بهره برداری می رسد.

بزرگ ترین خوابگاه دخترانه دانشگاه علوم پزشکی تبریز به بهره برداری می رسد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، مهدی نظری در جشن دانشجویان جدید الورود این دانشگاه، با اشاره به عمده فعالیت های معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اظهار کرد: این معاونت زمینه های رفاهی را برای دانشجویان فراهم می کند، مدیریت دانشجویی ارائه خدمات اولیه از جمله ارائه خوابگاه، تغذیه و صندوق رفاه را بر عهده دارد.

وی از فعالیت 36 کانون فرهنگی و دانشجویی و وجود 104 نشریه فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد و گفت: اکثر دانشجویان علوم پزشکی تبریز در این زمینه ها فعال هستند، مدیریت تربیت بدنی نیز مسئولیت ارائه واحدهای تربیت بدنی، تشکیل تیم ها و ورزش همگانی را بر عهده دارد.

وی با بیان این که روح سالم در بدن سالم واقع شده است، گفت: اگر سلامت جسمی دانشجویان تامین شود، در پیشرفت تحصیلی نیز دچار مشکل نخواهند شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به برنامه های غذایی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اضافه نمود: طی ماه آینده، منوی سوم با میوه و سبزیجات به منوی غذایی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز اضافه می شود.

وی گفت: دانشجویان خارجی براساس سیاست های وزارت انتخاب شده و ارائه خوابگاه برای آن ها نیز جزو تعهدات وزارت است، امسال برای این که دانشجویان بی سرپناه نباشند، با هزینه خود برای دانشجویان خارجی خوابگاه اجاره کردیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 1067

به "بزرگ ترین خوابگاه دخترانه دانشگاه علوم پزشکی تبریز به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگ ترین خوابگاه دخترانه دانشگاه علوم پزشکی تبریز به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید