تکواندو ایران به تورنمنت بین المللی بلغارستان دعوت شد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، تهران (پانا) - با درخواست فدراسیون تکواندو بلغارستان اردوی مشترک تکواندوکاران این کشور با ملی پوشان تکواندو ایران از روز 20 بهمن ماه در مرکز جهانی تکواندو کشورمان برگزار می گردد.

تکواندو ایران به تورنمنت بین المللی بلغارستان دعوت شد

آرش فرهادیان رییس سازمان تیم های ملی تکواندو با اشاره به این اردو در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: تیم ملی تکواندو بلغارستان بنا بر درخواستی که مبنی بر برگزاری اردوی مشترک با ملی تکواندو کشورمان داشت با 7 هوگوپوش و فرزاد ذوالقدری به عنوان سرمربی این تیم از 20 بهمن وارد ایران می شوند تا 20 اسفند ماه تمرینات خود را پیگیری می نمایند.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط همه گیری ویروس کرونا در بدو ورود تیم ملی بلغارستان از آنها تست کرونا گرفته می گردد و در صورتی که مسئله ای وجود نداشته باشد اردو شروع می گردد؛ دو ملاقات تدارکاتی هم برای این تیم ها در نظر گرفته شد که در حاشیه رقابت های لیگ برتر و دسته یک تکواندو به ترتیب با تیم های لوازم خانگی کن و دانشگاه آزاد اسلامی به رقابت می پردازند.

رییس سازمان تیم های ملی تکواندو گفت: تمام کوشش خود را می کنیم تا پروتکل های بهداشتی رعایت گردد و انشاءالله تیم بلغارستان بتواند تمرینات خوبی را در محیط ایمن انجام دهد؛ مکاتباتی هم با وزارت ورزش و جوانان داشتیم و سعی می کنیم سهولت در امر ورود و خروج میسر گردد تا مسئله ای وجود نداشته باشد.

فرهادیان با اشاره به برنامه پیش رو ملی پوشان تکواندو گفت: تیم ملی تکواندو برای آمادگی هرچه بیشتر و حضور قدرتمند در رویدادهای پیش رو تا خاتمه سال برنامه های مختلفی را پشت سر می گذارد و یکی از آنها حضور در تورنمنت بلغارستان است که روز 17 اسفندماه در صوفیه برگزار می گردد.

وی توضیح داد: با حضور در این تورنمنت می توانیم آمادگی تکواندوکاران را محک بزنیم و بعد از آن هم تیم ملی تکواندو کشورمان کمپ مشترک 10 روزه ای را در بلغارستان با 3 تیم اروپایی دیگر پشت سر می گذارد.

رییس سازمان تیم های ملی تکواندو گفت: غیر از نفراتی که در اردو حضور دارند انشاءالله از دو تکواندوکار دیگر نیز برای حضور در تورنمنت و کمپ تمرینی بلغارستان دعوت می کنیم تا بتوانیم نیم نگاهی هم به مسابقات قهرمانی دنیا که بلافاصله بعد از بازی های المپیک برگزار می گردد، داشته باشیم. همچنین ما اردیبهشت ماه مسابقات قهرمانی آسیا را پیش رو داریم که سعی داریم پر قدرت تر در این رویداد حضور پیدا کنیم.

وی در خاتمه گفت: در نظر داریم تیم ملی بانوان را نیز به منظور شرکت در اردویی مشترک به یکی از کشورهای اروپایی اعزام کنیم تا بانوان هم پیش از حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک و قهرمانی آسیا بتوانند آمادگی خود را محک بزنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 7339

به "تکواندو ایران به تورنمنت بین المللی بلغارستان دعوت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکواندو ایران به تورنمنت بین المللی بلغارستان دعوت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید