خبرنگاران استاندار: دورکاری 30 تا 50 درصدی کارکنان با تصمیم روسای ادارات آذربایجان غربی ممکن است

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، ارومیه- خبرنگاران- استاندار آذربایجان غربی گفت: روسای ادارات و دستگاه های اجرایی می توانند 30 تا 50 درصد کارکنان خود را به صورت دورکاری به کارگیری نمایند.

خبرنگاران استاندار: دورکاری 30 تا 50 درصدی کارکنان با تصمیم روسای ادارات آذربایجان غربی ممکن است

محمدمهدی شهریاری یکشنبه شب در جلسه مقابله و مدیریت بیماری کرونا در آذربایجان غربی افزود: در این راستا، اولویت با کارکنان دارای بیماری های زمینه ای و بانوان است.

وی افزود: آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از کرونا در استان سیر صعودی به خود گرفته و برای کنترل بیماری، محدودیت های کرونایی به مدت یک هفته در استان اجرا می گردد.

استاندار آذربایجان غربی با انتقاد از فرایند نظارت ها بر نحوه اجرای دستورالعمل های بهداشتی توضیح داد: عملکرد ضعیف فرمانداران و دستگاه های اجرایی به گونه ای است که انگار کرونا به انتها رسیده که این شرایط به هیچ وجه قابل قبول نیست.

شهریاری ادامه داد: برای کاستن از تلفات کرونا و انتها محدودیت ها به همکاری مردم و اهتمام جدی متولیان امر احتیاج داریم.

وی گفت: مقدار استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی و مراکز خرید به زیر 10 درصد کاهش یافته که این فرایند بسیار نگران نماینده است.

وی افزود: کسانی که دستورالعمل های بهداشتی را در ادارات و جامعه رعایت نمی نمایند، به اقتصاد، فرهنگ و آموزش لطمه می زنند.

استاندار آذربایجان غربی بر تقویت نظارت ها از سوی فرمانداران و دستگاه های اجرایی برای کنترل بیماری کرونا تاکید نمود و گفت: احساس مسوولیت اجتماعی کلید غلبه بر کروناست.

به گزارش خبرنگاران، شرایط آذربایجان غربی در شیوع بیماری کرونا طی حدود سه هفته گذشته قرمز بوده و فرایند افزایشی بستری های ناشی از بیماری کرونا و فوتی های ناشی از این بیماری را شاهد هستیم.

هرچند آمار دقیقی از تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در آذربایجان غربی اعلام نشده ولی تعداد فوتی های ناشی از این بیماری به بیش از یک هزار و 100 نفر رسیده که بیش از یک چهارم آن در شهر ارومیه است.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 9197

به "خبرنگاران استاندار: دورکاری 30 تا 50 درصدی کارکنان با تصمیم روسای ادارات آذربایجان غربی ممکن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار: دورکاری 30 تا 50 درصدی کارکنان با تصمیم روسای ادارات آذربایجان غربی ممکن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید