خبرنگاران واگذاری غرفه های رایگان به تشکل های استانی در نمایشگاه مجازی ایران

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، تهران - خبرنگاران- معاون اتاق ایران گفت: در نمایشگاه مجازی ایران برای اتاق های بازرگانی سراسر کشور، اتاق های مشترک بازرگانی و تشکل های مالی وابسته به این تشکل غرفه های رایگان وگذار می گردد.

خبرنگاران واگذاری غرفه های رایگان به تشکل های استانی در نمایشگاه مجازی ایران

به گزارش روز آدینه خبرنگاران از اتاق بازرگانی ایران، مظفر علیخانی با یادآوری این که نمایشگاه های مجازی در شرایط امروز، پویایی اقتصادهای را در پی دارند، اضافه نمود: حضور اتاق های استانی و تشکل های مالی در نخستین نمایشگاه مجازی ایران رایگان است و اعضای آن، از تخفیف 15 درصدی برای حضور در نمایشگاه به عنوان غرفه دار برخوردار خواهند بود.

وی ادامه داد: شیوع ویروس کرونا، کسب و کارها را نه تنها در ایران که در همه کشورها تحت تأثیر قرار داد و قرنطینه های طولانی مدت موجب شد تا فعالیت های مالی به سمت استفاده از ابزارهای آنلاین پیش برود.

این مقام مسوول با بیان این که همزمان با شیوع ویروس کرونا، همه رویدادهای تجاری در سطح ملی و بین المللی رو به تعطیلی گذاشت، گفت: ابتکار فعالان حوزه فناوری در جهان، بستری را برای برپایی این رویدادها به صورت آنلاین فراهم آورد. به گونه ای که نمایشگاه هایی که پیش از این به صورت فیزیکی برپا می شدند، به سمت برگزاری آنلاین پیش رفتند.

علیخانی نمایشگاه مجازی ایران را حاصل کوشش تشکل های بخش خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وابسته به اتاق ایران دانست و اضافه نمود: این نمایشگاه که از 5 تا 20 اسفند برگزار می گردد.

وی اضافه نمود: این نمایشگاه که با حمایت اتاق ایران و بر روی پلتفرم اختصاصی مطابق با استانداردهای روز جهانی دیجیتال طراحی و پیاده سازی شده است، تجربه جدیدی برای فعالان مالی است تا بتوانند کسب و کارهای خود را به صورت آنلاین به مخاطبان داخلی و خارجی معرفی نمایند.

معاون استان ها و تشکل های اتاق ایران اظهار داشت: نمایشگاه مجازی ایران برای اتاق های بازرگانی سراسر کشور، اتاق های مشترک و تشکل های مالی وابسته به اتاق ایران، غرفه های رایگان در نظر گرفته شده و اعضای این تشکل ها و اتاق ها از تخفیف 15 درصدی برای خرید غرفه برخوردار می شوند.

علیخانی به بخش هایی مختلف این نمایشگاه اشاره نمود و گفت: در نمایشگاه مجازی ایران فعالان مالی می توانند در بخش های بازرگانی، صادرات، صنعت، معدن، کشاورزی و صنایع غذایی، دانش بنیان و خدمات حضور یابند. همچنین فعالان مالی در حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر، اقتصاد سلامت و اقتصاد ورزش نیز می توانند در این نمایشگاه حضور یابند.

وی در مورد حضور بازدیدنمایندگان خارجی در این نمایشگاه هم اظهارداشت: معاونت بین الملل اتاق ایران به واسطه هماهنگی با سفارت خانه های ایران در خارج از کشور، سفارتخانه های سایر کشورها در ایران، اتاق های مشترک و اتاق های بازرگانی سایر کشورها از بازدیدنمایندگان خارجی در این نمایشگاه دعوت به عمل آورده است، بنابراین جامعه بازدیدنمایندگان این نمایشگاه بین المللی هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 اسفند 1399 بروزرسانی: 11 اسفند 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 6982

به "خبرنگاران واگذاری غرفه های رایگان به تشکل های استانی در نمایشگاه مجازی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران واگذاری غرفه های رایگان به تشکل های استانی در نمایشگاه مجازی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید