همایشها و نمایشگاه ها

تور ارزان چین: فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال به نمایشگاه شنزن چین می فرایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال، فعالان حوزه های فناوری اطلاعات، اینترنت 5G ،8K Ultra HD ، هوش مصنوعی، AR/VR، داده های بزرگ، نسل نو فناوری اطلاعات، شهر هوشمند، هوافضا، خانه هوشمند و ساختمان های سبز می توانند در این نمایشگاه...

15 مهر 1400

علیرضا اسماعیلی سرپرست فرهنگستان هنر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، با نامه نهاد ریاست جمهوری علیرضا اسماعیلی به عنوان سرپرست فرهنگستان هنر مشخص شد.

30 مرداد 1400

فوتبال دنیا، دیه گو سیمئونه: ترجیح می دهم به جای مالکیت توپ، دروازه مان را بسته نگه داریم

فوتبال دنیا - دیه گو سیمئونه سرمربی اتلتیکومادرید ترجیح می دهد تیمش کمتر گل بخورد، تا اینکه مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد.

30 مرداد 1400

انتخاب یک دانشمند ایرانی به ریاست یکی از زیرمجموعه های IEEE

مهتا مقدم محقق ایرانی و استاد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به ریاست یکی از زیرمجموعه های موسسه مهندسان برق و الکترونیک(IEEE) انتخاب شد.

30 مرداد 1400

فوتبال دنیا، رونالد کومان: لیگ ملت های اروپا برای ما جذاب است، مقابل آلمان بازی خاص خودمان را انجام می دهیم

فوتبال دنیا - رونالد کومان بازی با آلمان را محک مناسبی برای سنجش قدرت تیمش می داند.

30 مرداد 1400

سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی خراسان جنوبی افتتاح شد

سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی خراسان جنوبی با حضور جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.

30 مرداد 1400

انتقاد از نگاه هایی که شهرداری ها را بی احتیاج از پژوهش می دانند

پژوهشگران شهری معتقدند شهر تهران نیازمند مطالعات کاربردی و خُرد است و برای خروج از اداره سوداگرایانه شهر، خِرد ناشی از پژوهش های پیشینی باید مبنای تصمیم سازی ها در شهر باشد و برخلاف تصور موجود، پژوهش در شهر امری تجملاتی نیست.

30 مرداد 1400

صنعت نمایشگاهی با چالش و بحران جدی روبروست

به گزارش خبرنگاران، نلسون حضرتی رئیس هیئت مدیره انجمن نمایشگاههای ایران در نشست هم اندیشی مدیران عامل شرکتهای نمایشگاهی کشور که عصر پنجشنبه در استانداری قزوین برگزار گردید اظهارداشت: در سال 88 کار بزرگی با تاسیس نمایشگاهها آغاز شد و تاکنون کارهای خوبی...

30 مرداد 1400

پرونده آتامبایف زیر ذر ه بین مجلس قرقیزستان، استرداد یک عضو اپوزیسیون تاجیکستان

پرونده آتامبایف زیر ذر ه بین مجلس قرقیزستان، بازگشت یکی از رهبران اپوزسیون تاجیکستان به دوشنبه و توقف مجدد کامیون های تاجیکستان پشت مرزهای ترکمنستان، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می باشد.

30 مرداد 1400

بله سه میلیونی شد

تعداد کاربران پیغام رسان بله از مرز سه میلیون عضو گذشت.

30 مرداد 1400

سفیر اتریش از تأثیر تحریم های آمریکا بر روابط تهران و وین گفت

ایرنا نوشت: سفیراتریش در ایران با بیان اینکه تحریم های آمریکا علیه ایران مورد پذیرش اتریش نیست گفت: تحریم های آمریکا علیه ایران تاثیری در روابط اتریش و ایران ندارد.

30 مرداد 1400

دانش آموزان دبیرستانی از ریاضی هراس دارند

تهران-خبرنگاران- رئیس انجمن ریاضی ایران گفت: در حال حاضر ریاضی کشور درگیر چالش های فراوان است و ریاضی هراسی در دانش آموزان دبیرستانی دیده می گردد.

30 مرداد 1400

دومین ویدئو کنفرانس زبان شناسی ایرانی دانشگاه آریزونا برگزار می گردد

دومین ویدئو کنفرانس زبان شناسی ایرانی دانشگاه آریزونای آمریکا با همکاری دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار می گردد.

30 مرداد 1400

گتوسو: میلان همواره در زمین پارما دچار مشکل شده است

جنارو گتوسو بازی تیمش مقابل پارما را آسان نمی داند.

30 مرداد 1400

میراث فرهنگی، صلح و توسعه پایدار

میراث فرهنگی ایران به معنی دستاورد چندین هزاره فرهنگ، تاریخ و تمدن یک ملّت سرنوشت ساز در تاریخ دنیا است. طی چند سال اخیر، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران با رویکرد بنیادی به موضوع فرهنگ در سطح بین الملل برای پویایی و صلح پایدار نقش آفرینی...

30 مرداد 1400

خبرنگاران جشنواره ملی فرهنگی ورزشی عشایر با حضور رئیس مجلس افتتاح شد

بجنورد- خبرنگاران- جشنواره ملی فرهنگی ورزشی عشایر روز پنجشنبه با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در مجموعه تاریخی و فرهنگی ارگ بلقیس اسفراین در خراسان شمالی گشایش یافت.

30 مرداد 1400

فعالان و پیشکسوتان صنایع دستی هرمزگان تجلیل شدند

در نشست بانوان فعال حوزه های صنایع دستی و گردشگری هرمزگان با فریبا رحمان پور مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی در امور بانوان و خانواده و رضا برومند مدیرکل میراث فرهنگی استان هرمزگان، تعدادی از فعالان و پیشکسوتان صنایع دستی هرمزگان تجلیل شدند.

30 مرداد 1400

راه اندازی 18 خانه صنایع دستی در روستاهای استان هرمزگان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان گفت: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باید در کنار هم قرار گیرند تا در جهت اصلی خود که یک جهت یادگیرنده است، بتواند هم چشم اندازهای آینده را ترسیم کند و هم اتفاقات اکنون را مدیریت کند.

30 مرداد 1400

مشاغل خانگی با طرح توانمندسازی مالی زنان سرپرست خانوار تثبیت می گردد

مشاغل خانگی با طرح توانمندسازی مالی زنان سرپرست خانوار تثبیت می گردد.

30 مرداد 1400

محصولات صنایع دفاع تکیه گاه مطمئنی برای نیروی زمینی ارتش است

فرمانده نیروی زمینی با اشاره به دو اصل شبکه محوری و نبرد مبتنی بر تاثیر در جنگ های آینده، تولیدات هوشمند سازمان صنایع دفاع را مهم توصیف و تاکید نمود محصولات این سازمان تکیه گاه مطمئنی برای نیروی زمینی ارتش خواهد بود.

30 مرداد 1400
تعداد: (160)