درخواست دادستان فدراسیون فوتبال ایتالیا برای بازبینی جنجال بازی یوونتوس - میلان

دادستان فدراسیون فوتبال ایتالیا خواستار بازبینی صحنه جنجالی بازی اخیر بانوی پیر و روسونری شد.

درخواست دادستان فدراسیون فوتبال ایتالیا برای بازبینی جنجال بازی یوونتوس - میلان

به گزارش خبرنگاران، رسانه های ایتالیایی از درخواست جوزپه پکورارو، دادستان فدراسیون فوتبال ایتالیا برای بازبینی صحنه ضربه زدن ماریو مانژوکیچ، مهاجم یوونتوس به آلسیو رومانیولی، مدافع میلان شد.

این اتفاق در بازی شنبه شب دو تیم در شهر تورین رخ داد که با برد 2 بر یک بانوی پیر پایان یافت. در آن بازی داور مسابقه میشائیل فابری، ضمن آنکه یک صحنه مشکوک خطای هند در محوطه جریمه یوونتوس را خطای پنالتی تشخیص نداد، ضربه ماریو مانژوکیچ به رومانیولی را هم سزاوار دریافت کارت زرد دوم ندانست و او را به خاطر این حرکت اخراج نکرد. نه تنها فابری بلکه یاری داور ویدئویی نیز این حرکت مهاجم کروات یوونتوس را سزاوار مجازات شدن با کارت زرد ندانست.

حتی بعد از بازی نیز نیکولا ریتزولی، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال ایتالیا نیز تصمیم فابری را تأیید و گفت که برخورد دو بازیکن شدید نبوده است. با این حال طبق گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت، پکورارو معتقد است که ضربه مانژوکیچ به رومانیولی مصداق رفتار خشونت آمیز است.

به این ترتیب اکنون همه چیز برعهده جراردو ماستراندره آ، قاضی فدراسیون فوتبال ایتالیا است که درباره اتفاق جنجالی بازی یوونتوس - میلان حکم نهایی را صادر کند. در صورتی که او تشخیص دادستان را تأیید کند، ممکن است مانژوکیچ تا 4 جلسه از همراهی یووه محروم گردد.

با تور ایتالیا سفر کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 27 خرداد 1398 شناسه مطلب: 324

به "درخواست دادستان فدراسیون فوتبال ایتالیا برای بازبینی جنجال بازی یوونتوس - میلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست دادستان فدراسیون فوتبال ایتالیا برای بازبینی جنجال بازی یوونتوس - میلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید