دفاع سرمربی تیم ملی تنیس از نتایج ضعیف: فوتبال و شنا هم نتیجه نمی گیرند!

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، سرمربی تیم ملی تنیس از منتقدان این سوال را می پرسد که توقع چه نتیجه ای از تنیس داشتند؟

دفاع سرمربی تیم ملی تنیس از نتایج ضعیف: فوتبال و شنا هم نتیجه نمی گیرند!

به گزارش خبرنگاران ، سعید احمدوند بعد از چند روزی که از شکست تیم ملی تنیس در بازی های آسیایی می گذرد، درباره این نتایج حرف هایی می زند که قابل توجه است. همه حرف های سرمربی تیم ملی تنیس را می توان در یک جمله خلاصه کرد: برای تنیس چه نموده اند که حالا انتظار خارق العاده دارند.

این جمله به خوبی نشان می دهد که در این تیم هم قرار نیست درباره نتایج اتفاقی بیفتد چراکه او هم مثل خیلی از مربیان و روسای فدراسیون ها این روزها طلبکار است.

احمدوند می گوید: پس از 20 سال به بازی های آسیایی اعزام شدیم و این اعزام حمایتی بود. تجربه بسیار ارزشمندی به دست آوردیم و درس های خوبی از این بازی ها کسب کردیم اما جالب است که این روزها نقدهایی درباره نتایج تنیس مطرح می گردد. البته سوال من اینست که برای تنیس چه نموده اید که انتظار نتیجه خارق العاده دارید؟ سال ها به بازی ها اعزام نشدیم. تنها با دو اردوی تدارکاتی به این مسابقات رفتیم و تا آخرین لحظات بازیکنان ما درگیر برنامه خروج از کشور بودند به طوری که اردوی سوم ما لغو شد.

سرمربی تیم ملی تنیس از منتقدان این سوال را می پرسد که توقع چه نتیجه ای از تنیس داشتند؟ : تیم قرقیزستان در بازی نخست حاضر نشد و بازیکن تیم ایران به دور بعد صعود کرد برخی ها به این موضوع نیز انتقاد می نمایند. واقعا اگر تیمی حاضر نگردیده است چرا من باید پاسخگو باشم؟ اگر این تیم نیز حاضر بود به طور حتم بازیکن ایران از سد آن می گذشت.

او برای توجیه آنچه تنیس رقم زده، پای رشته های دیگر را هم وسط می کشد: پس از دو دهه به بازی ها اعزام شدیم. این در حالی است که بسیاری از رشته ها در همه دوره ها به این بازی ها اعزام گردیده اند اما باز هم نتیجه نگرفته اند، مثل فوتبال، شنا یا حتی وزنه برداری که تعدادی از آنها اوت کردند.

سرمربی تیم ملی تنیس در ادامه حرف هایش پشت بازیکنانش می ایستد: بازیکنان تنیس به هیچ وجه کم کاری نکردند. سطح ما برابر حریفانمان 20 به 80 بود. ای کاش دوستانی که انتقاد می نمایند این اختلاف سطح را در نظر بگیرند. می گویند تنیس عملکردی ضعیف داشت؛ قبول اما معیار آنها برای این نقدها چیست؟

4،600

پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 66

به "دفاع سرمربی تیم ملی تنیس از نتایج ضعیف: فوتبال و شنا هم نتیجه نمی گیرند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع سرمربی تیم ملی تنیس از نتایج ضعیف: فوتبال و شنا هم نتیجه نمی گیرند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید