راهکارهای جذب گردشگران کویتی بررسی شد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، تهران - خبرنگاران - نشستی با عنوان بررسی نحوه توسعه جذب گردشگران و زائران کویتی به شهرهای کشورمان با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت و جمعی از مدیران آژانس های سیاحتی و دفاتر مسافرتی معتبر در این کشور برگزار گشت.

راهکارهای جذب گردشگران کویتی بررسی شد

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی به نقل از سفارت جمهوری اسلامی ایران در کویت، محمد ایرانی سفیر کشورمان در کویت در ابتدای این نشست به تشریح امکانات فراهم شده در صنعت توریسم از قبیل زیارت عتبات مقدس در مشهد، قم و شیراز و گردشگری سلامت با استفاده از بیمارستان های فوق پیشرفته و مجهز به مدرن ترین تجهیزات نوین پزشکی، با قیمت های رقابتی و مناسب و همچنین اهمیت سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی در زمینه هتل سازی و احداث اماکن رفاهی پرداخت.

وی اضافه کرد: شهرهای ایران علاوه بر دارا بودن منابع و جاذبه های متعدد و مختلف مذهبی، فرهنگی و باستانی، توانسته است به لحاظ گردشگری سلامت به دلیل داشتن پزشکان حاذق و متبحر، مسافران زیادی را از کشورهای خارجی جذب کند و در این باره، سهم گردشگران کویتی با توجه به نزدیکی مسافت راه پایین است.

در حاشیه این مراسم نصیر ملت عضو شورای شهر اصفهان نیز که در کویت به سر می برد در مورد امکانات سیاحتی این شهر باستانی توضیحاتی ارائه کرد.

وی اصفهان را نماد همزیستی ادیان و مذاهب آسمانی خواند و با توجه به توافقنامه خواهرخواندگی اصفهان و کویت، خواستار سفر فعال تر گردشگران کویتی به اصفهان و گسترش داد و ستد تجاری و سرمایه گذاری بازرگانان کویتی در این شهر تاریخی شد.

در پایان این نشست، سفیر و مسئولان بخش کنسولی نمایندگی کشورمان در کویت به سئوالات مدیران آژانس های سیاحتی در مورد راه حل گسترش جذب سیاحان به شهرهای ایران و نحوه راه اندازی تور گردشگری سلامت به منظور استفاده بهینه از امکانات پیشرفته درمانی کشورمان پاسخ دادند.

شبد**خاورم**9329**1379

منبع: ایرنا
انتشار: 12 تیر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 382

به "راهکارهای جذب گردشگران کویتی بررسی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکارهای جذب گردشگران کویتی بررسی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید