سرپرست شاهین شهرداری بوشهر: 80 درصد قرارداد میشو پرداخت شده است

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت که تا به امروز 80 درصد از قراراد سرمربی این تیم پرداخت شده است.

سرپرست شاهین شهرداری بوشهر: 80 درصد قرارداد میشو پرداخت شده است

به گزارش مجله تصویر و سرگرمی، خداکرم ایزدپناه در گفت وگو با روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، درباره اظهارات میشو کریستیچویچ گفت: با توجه به تعطیلی بازی ها و درخواست میشو، با مرخصی 10 روزه او موافقت شد و این مرخصی تا 28 اسفند ماه خواهد بود.

وی درخصوص تعهدات باشگاه گفت: تا به امروز طبق قرارداد، 80 درصد مبلغ قرارداد میشو پرداخت شده است. پاداش ها نیز نقد و آماده تحویل است و مسئله ای در این خصوص وجود ندارد.

سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر درباره تهیه بلیت پرواز میشو به کرواسی شرح داد: در تلاش برای تهیه بلیت برای میشو بودیم، اما دفتر هواپیمایی طرف قرارداد باشگاه گفت که فعلاً پروازهای خارجی بسته شده است. از سویی دیگر از طرف سفارت کرواسی بلیت تهیه شد و در آن زمان محدود، هزینه بلیت توسط شاهرخی مترجم کریستیچویچ پرداخت شد.

ایزدپناه در سرانجام، سرمربی شاهین را حرفه ای و اخلاق مدار دانست و خاطرنشان کرد: میشو تحولی بزرگ در همه زمینه ها در شاهین ایجاد کرده و باشگاه از عملکرد او و اعضای کادر فنی رضایت کامل دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: wallpaper7.ir شناسه مطلب: 2277

به "سرپرست شاهین شهرداری بوشهر: 80 درصد قرارداد میشو پرداخت شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست شاهین شهرداری بوشهر: 80 درصد قرارداد میشو پرداخت شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید